توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505905
المیادین: پیدا شدن اجساد ۵ تن از نیروهای مقاومت در مرز لبنان و سوریه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱
شبکه «المیادین» اعلام کرد مقاومت، اجساد ۵ تن از نیروهای خود را در گذرگاه «میرا» واقع در مرز لبنان و سوریه تحویل گرفته است.

به گزارش فارس، شبکه «المیادین» اعلام کرد مقاومت اجساد 5 تن از نیروهای خود را پس از مشخص شدن مکان‌هایشان در غرب گذرگاه «میرا» (واقع در مرز لبنان و سوریه) تحویل گرفته و اسامی آنها پس از آزمایش «دی‌ان‌ای» اعلام خواهد شد.

امروز (یکشنبه) در نهمین روز عملیات «و ان عدتم عدنا»، عناصر داعش که هیچ راه فراری برای خود نمی‌دیدند تسلیم مطالبات حزب‌الله شدند و قرار بر این شد که این گروهک، اطلاعاتی درباره سرنوشت نظامیان ربوده شده بدهد و در مقابل اجازه داده شود اعضای داعش به دیرالزور (در سوریه) بروند.

8 نظامی لبنانی در سال 2014 توسط داعش ربوده شدند و تلاش‌ها برای دریافت خبری از سرنوشت آنها همواره ادامه داشت.این نظامیان از یک گروه حدودا 30 نفری هستند که توسط النصره و داعش ربوده شدند؛ 16 تن آنها در سال 2015 آزاد و 4 نفر توسط النصره اعدام شدند و یک نفر دیگر نیز بر اثر شدت جراحات جان باخت.
 
کلمات کلیدی : حزب‌الله لبنان + سوریه + داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.