نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508308
کشف یکی از گران‌ترین مشروبات الکلی؛ مشروبی با براده‌های «طلا» / عکس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
تسنیم نوشت: یکی از جالب‌ترین کشفیات به دست آمده در طرح دستگیری اراذل و اوباش، شیشه‌ای طلایی بود که به گفته تعدادی از دستگیر شدگان، حاوی یکی از گرانترین مشروبات الکلی بوده و در تولید آن از براده‌های طلا استفاده شده است.
 
شب گذشته ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ در عملیاتی هماهنگی در 85 نقطه از شهر تهران، اقدام به دستگیری اراذل و اوباش پایتخت کردند و در این عملیات بیش از 200 نفر از اراذل و اوباش دستگیر شدند.

این افراد که به گفته رئیس پلیس تهران مرتکب جرایمی همچون تخریب اموال، عربده‌کشی، درگیری مسلحانه، زورگیری، ایجاد مزاحمت و همچنین نگهداری مواد مخدر شده بودند دستگیر شدند و از آن‌ها مقادیر قابل توجهی مشروبات الکلی، سلاح گرم و سرد و ... کشف و ضبط شد.

اما یکی از جالب‌ترین کشفیات به دست آمده از این اراذل و اوباش شیشه‌های رنگارنگ مشروبات الکلی بود که در میان آن‌ها یکی از این شیشه‌ها، شیشه‌ای طلایی بود که به گفته تعدادی از دستگیر شدگان، حاوی یکی از گرانترین مشروبات الکلی بوده و در تولید آن از براده‌های طلا استفاده شده است.


 
در این عملیات شبانه 10 دستگاه خودرو دودزا، انواع تجهیزات فرار از دست مأموران از جمله تجهیزات پرتاب میخ، تعداد زیادی سلاح جنگی، اسلحه شکاری، انواع سلاح سرد از جمله قمه، ساطور و شمشیر کشف شد
 
کلمات کلیدی : قاچاق کالا + نیروی انتظامی + مشروبات الکلی
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۳:۴۵:۱۲
توی ایران که به جای زعفرون رنگ غذا میریزن. بعید میدونم این هم طلا باشه... (4545611) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۰۲:۲۱
چرا این مبارزه با قاچاقچیان و اراذل و اوباش شامل حوزه کلانتری 117 نمی شود هیچگاه. مردم عاصی شده اند از دست این افراد. (4545633) (alef-11)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۱۳:۳۵
این مشروب همچین هم گران نیست. در یکی از فرودگاهها دیدم. قیمتش معمولی است (4545653) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۱۶:۳۱
احتمالا یک پخش کننده لوکس را بازداشت کردید طرف هم گفته مصرف شخصیم هست! اینجوری فک کنم جرمش کمتره! (4545656) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۳ ۱۴:۲۹:۲۳
یعنی فلز طلا میخورند؟ بعد معده میتونه هضمش کنه؟ (4545679) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.