توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416959
عزت‌الله ضرغامی: مرحوم شایان‌فر آرشیو هوشمند واقعی بود/ درگذشت شایانفر ضایعه‌ای بزرگ برای جبهه‌ انقلاب در جنگ نرم است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: مرحوم شایان‌فر تاریخ قبل و بعد از انقلاب، فرهنگ، هنر و سیاست را به همراه شخصیت‌ها و بازیگران اصلی آن به خوبی می‌شناخت و در هر لحظه می‌توانست این اطلاعات را در اختیار دوستان قرار دهد.

به گزارش خبرنگار گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، عزت‌الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی در مطلبی با عنوان «آرشیو هوشمند!» نوشت: فقدان مرحوم حاج حسن شایانفر؛ ضایعه‌ای بزرگ برای جبهه‌ی انقلاب در عرصه جنگ نرم است.

اطلاعات و دانش او در این عرصه فوق‌العاده بود.

تاریخ قبل انقلاب و بعد از انقلاب فرهنگ و هنر و سیاست را به همراه شخصیت‌ها و بازیگران اصلی آن به خوبی می‌شناخت و مهمتر اینکه در هر لحظه می‌توانست این اطلاعات را در اختیار دوستان قرار دهد. یک آرشیو هوشمند واقعی!

از سال 74 که به معاونت سینمایی ارشاد رفتم با او در تماس بودم و بهره‌ها بردم. آخرین بار همین چند هفته قبل بود که سرزده وارد مؤسسه کیهان شدم و به دفتر حاج حسین آقا شریعتمداری رفتم. ایشان هم آنجا بودند و به طور اتفاقی جلسه‌ی گرمی برقرار شد و مثل همیشه از محضرش استفاده کردم.

روحش شاد و یادش گرامی باد!
 
کلمات کلیدی : حسن شایان‌فر + روزنامه کیهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.