توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412250
پیام طالبان به ترامپ
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵
گروه طالبان افغانستان پس از پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: دولت واشنگتن با احترام به حق آزادی ملت ها و تمامیت ارضی کشورها، نیروهای خود را از افغانستان خارج کند.

به گزارش مهر، گروه طالبان پس از پیروزی «ترامپ» در انتجابات ریاست جمهوری آمریکا از وی خواست، واشنگتن نیروهای نظامی خود را از افغانستان خارج کند.

به گزارش روزنامه «پاکستان»، گروه طالبان افغانستان پس از پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: دولت واشنگتن با احترام به حق آزادی ملت ها و تمامیت ارضی کشورها، نیروهای خود را از افغانستان خارج کند.

طالبان بارها در دوره ریاست جمهوری «باراک اوباما» از دولت آمریکا خواسته است به اشغالگری خود در افغانستان پایان داده و نیروهای نظامی خود را از این کشور خارج کند اما در عمل تا کنون تغییری در سیاست آمریکا به وجود نیامده است.

طالبان در حالی از آمریکا خواسته است که نیروههای نظامی خود را از افغانستان خارج کند که «پرویز مشرف» رئیس جمهور اسبق پاکستان در پیام تبریک خود به مناسبت پیروزی ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرده است: آمریکا نباید نیروهای نظامی خود را از افغانستان خارج کند. خروج نیروهای نظامی تابع شرایط منطقه است نه تابع زمان.
 
کلمات کلیدی : طالبان+ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.