نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 321350
فرایند تولید در ایران‌خودرو و سایپا معیوب است
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: خودروسازان جهانی باید مستقل از دو شرکت ایران خودرو و سایپا محصولاتشان را در ایران تولید کنند زیرا فرایند تولید در این دو شرکت، معیوب است.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۰
علی خاکساری اظهار کرد: برای افزایش کیفیت خودروهای داخلی باید انحصار تولید خودرو در کشور از بین برود که لازمه آن نیز تولید مستقل خودروسازان جهانی در ایران است.

وی با بیان اینکه خودروسازان جهانی در صورت تولید در ایران خودرو و سایپا درگیر فرایند معیوب و خودروهای قدیمی در حال تولید در این دو شرکت خواهند شد، خاطرنشان کرد: این در حالی است که در صورت رقابتی شدن تولید خودرو در کشور، این دو خودروساز نیز مجبور به توقف تولید خودروهای قدیمی و بی‌کیفیت خواهند شد.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: در صورت تولید مستقل خودروسازان جهانی، شاهد منافعی چون رفع انحصار از تولید خودرو، افزایش کیفیت خودروهای داخلی و همچنین واقعی شدن قیمت این محصولات خواهیم بود.

وی افزود: با فعالیت و سرمایه‌گذاری مستقل خودروسازان جهانی در کشور شاهد رشد اقتصادی، ایجاد ارزش افزوده و به‌ویژه افزایش اشتغال خواهیم بود.

خاکساری با بیان اینکه خودروهای قدیمی در حال تولید در کشور باید با خودروهایی با فن‌آوری روز دنیا از نظر ایمنی، امکانات رفاهی و زیست محیطی جایگزین شوند، تصریح کرد: لازمه تحقق این اهداف وجود عزم لازم برای رفع انحصار از فرایند تولید خودرو در کشور است.
منبع: ایسنا
 
کلمات کلیدی : ایران‌خودرو
 
مسعودانتظاری ملکی
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۱:۵۷:۰۴
عمرا لابی خودروسازها اجازه چنین کار یرا نمیدن. (3429631) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۴:۱۶:۵۱
وزارت مهندسان وزارت صنعت و وزیر مهندسین نیز حامی خودروسازان هستند , جناب مهندس نعمت زاده وزیر صنعت را میگم. (3429797) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۲:۰۱:۰۴
چقدر زود متوجه شدید!!! (3429636) (alef-11)
 
آریو سوئد
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۲:۱۰:۲۹
هیچ خودروساز خارجی بخاطر وجود فساد اداری، نبود شفافیت، بهره وری پایین و دستمزد بالای نیروی کار ............در کشور حاضر نیست در ایران بطور مستقل سرمایه گذاری کند. (3429650) (alef-11)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۲:۵۱:۲۶
هزار تا لایک (3429685) (alef-11)
 
شهاب
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۳:۲۳:۳۷
جای تاسف داره تمام دلسوزان ایران اعتقاد دارند که خودروسازی باید از انحصار خارج بشه ولی دولت فقط به خاطر منافع یک عده به حرف آنها گوش نمیدهد. (3429736) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۴:۰۴:۰۵
دستمزد بالا ی نیروی کار هه هه هه ... احیانا شما از حقوق 700 هزاری بیخبری که به دلار میشه ماهی 200 دلار (3429780) (alef-13)
 
مظاهر
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۴:۳۷:۴۴
اقا نخرید من خریدم بیچاره شدم اینقد رفتم نمایندگی و اومدم تو رو خدا خودتونو مثل من اسیر نکنید (3429822) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۲ ۱۲:۵۸:۲۰
معیوب چیه بابا افتضاحه به توان میلیارد (3431912) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.