نظر منتشر شده
۲۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490254
جهانگیری: مدیرانی که توانایی کار ندارند کناره گیری کنند/ منافع ⁧کشور نباید به خاطر منافع یک ⁧مدیر آسیب ببیند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
معاون اول رئیس جمهور تاکید کرد: مدیرانی که توانایی کار ندارند با عرق ملی به نفع⁧ مدیران کارآمد⁩ و خلاق کناره گیری کنند.

به گزارش فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ‏مدیرانی که توانایی کار ندارند با عرق ملی به نفع⁧ مدیران کارآمد⁩ و خلاق کناره گیری کنند.

وی تاکید کرد: منافع ⁧کشور نباید به خاطر منافع یک ⁧مدیر آسیب ببیند.

به گزارش فارس، این سخنانی جهانگیری در حال مطرح شده که به گفته منابع مطلع روحانی و جهانگیری در حال بررسی افراد برای تشکیل کابینه دوازدهم هستند و این سخن معاون اول روحانی هشداری برای مدیران فعلی برای بقاء در دولت آینده تلقی می شود.
 
کلمات کلیدی : جهانگیری+دولت دوازدهم
 
کاظم
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۸:۱۷:۰۲
!!!!!!!!!!!!! (4464345) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۸:۲۳:۳۷
بنظر من اولین کسی که میبایستی کناره گیری کند ...هفته قبل در استان خوزستان از صاحبان صنایع که کارخانه انها بوسیله بانک ها تملک شده و یا در شرف ان است دعوت شده بود که در حضور معاون ایشان مشکلاتشان را مطرح کنند . تنها حرفی که مطرح شد به کارخانه داران وام بدهید تا انها بیشتر بدهکار بانک ها بشوند . کسی نپرسید ایا این کارخانه ها وام محو ر اند . ماشین الات انها به روز هستند . تولید ان بازار دارد . کارخانه دار علم و دانش کاری که میخواهد بکند دارد یا از اولش ان کارخانه برای اخذ وام تاسیس شده و .... و بعد هم گفتند مدارک را به مدیریت امور شهرک های صنعتی بدهید تا انها مشکلات شما را حل کنند . با این برنامه ریزی حتما بهترین جا برای حل مشکلات و تولید اشتغال مدیریت امور شهرک ها است . (4464360) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۹:۱۴
اولیش خودتی جناب ضربه گیر (4464429) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۱۹:۴۰:۳۷
آقای جهانگیزی معاون محترم رییس جمهور مگر چنین موضوعی امکان دارد
صنندلی ریاست آنها را رها نمی کند (4464455) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۲:۱۹:۵۳
وهمینو بگو من که باشم دودستی میزو میچسپم ول نمیکنم تو باید نالایقو پیدا کنی (4464586) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۰:۱۴:۰۶
سایت محترم الف لطفا منتشر کنید :
این طرز صحبت انسان را به یاد یک جامعه آرمانی دینی می اندازد که همه افراد از جمله مسئولین بر اساس تربیت الاهی و تقوا همواره خود را ارزیابی میکنند و درصورت عدم تطبیق وضعیت خود با معیارهای اصیل داوطلبانه کنار میروند ! آقای جهانگیری عزیز ! وقتی در جایگاه معاون اول رییس جمهور صحبت میکنید ، مردم از شما انتظار طراحی و پیاده سازی روش های روشن و دقیق برای انتصاب مدیران و ارزیابی عملکرد آنها را دارند . شما در جایگاه اجرایی قرار دارید نه جایگاه موعظه و نصیحت !!! سخن گفتن با چنین ادبیاتی شنونده را به شک می اندازد : آیا ... (4464496) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۲:۲۲:۰۱
به نظرشما ي...جناب جهانگيري كدام مدير خودراناكار ميداند كه از پست نان واب دار مديريت خودش داوطلبانه كنار رود احتمالا ...هم اندارزه اي دارد (4464589) (alef-11)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۲:۲۵:۳۶
منظورش متوجه آقای سیف در بانک مرکزی هم هست. (4464591) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۲:۳۴:۵۳
خودشون کناره گیری کنند؟! یا باید کنار گذاشته بشن؟!!! (4464605) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۲:۴۰:۴۷
مگر شما معاون اول رئیس جمهور نیستی ؟
اگر مدیری ناکارآمد است چرا انتخابش کردید ؟!!! و اگر بعد از انتخاب متوجه ناکارآمدی آنها شدید چرا برکنارشان نمی کنید؟!!! (4464610) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۶:۲۱
آقای جهانگیری
شما در جایگاه اجرا قرار دارید نه موعظه و نصیحت . انتظار مردم آن است که انتصاب مدیران و ارزیابی عملکرد آنها براساس رویه های روشن و شفاف صورت پذیرد و در صورت عدم کفایت بدون ملاحظه کنار گذاشته شوند . ادبیات شما ، بوی رودربایستی میدهد ! (4464641) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۳:۱۷:۵۲
...دانشگاه علوم پزشکی در حال فروپاشی از بدهی است
لطفا یکسری به داشگاههای علوم پزشکی استان سمنان بزنید متوجه میشید (4464643) (alef-11)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۳:۳۹:۳۰
ارزیابی مدیران باید از طریق نهاد مستقل انجام شود. در غیراین صورت ، چگونه میتوان فهمید آیا خود شما هم مشمول فرمایش خودتان هستید یا خیر ؟! (4464661) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۲۳:۵۴:۳۳
جناب یه نگاه به خودتون و وزرای اطرافتون بندازین الان بیشترین صربه رو وزیر اقتصاد به تولید و صنعت زدند راستی چطور ایشون و خیلیها که به قول خودشون از اول انقلاب در بدنه حکومت بودن با حقوقهای دولتی مولتی میلیون دلاری... (4464683) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۰:۱۸:۱۳
امروز برای کار عاملمنفعه و شهری به یکی از فرمانداریهای گیلان مراجعه کردم دربان جلوگیریکردواز ساعت8 تا12 بعدظهر جلوی درب فرمانداری بودم تاجلسه تمام شود بعدازورود به فرمانداری نه فرماندار نه معاونین فرماندار ونه بخشدار وجود نداشتندوارد یکی از اتاقهای فرمانداری شدم ومتن درخواستی رانشان دادم مسول محترم گفت حوصله نگاه کردن به نامه شما را ندارم من همتشکرمودبانهای کردم و اطاق راترک کردم وتا اخر ساعت اداری یکنفرمسول درفرمانداری نبود ووجود نداشت تا مشکلات من ومردم حاضر را فقط بشنود وحل نکند ادارهای که باید نقش الگو وناظر دیگر ادارات را باید داشته باشد ایا واقعا تکریم ارباب رجوع این است وکارکنان وزارت کشور که بیشترین حقوق ومزایا وقدرت رادارند پولشان حلال و موردتقدیر مردم ومستضعفان هستند واگر ایناداره چنین رفتاری را در شهر دارد بقیه ادارات چگونه با مردم رفتار می کنند (4464699) (alef-11)
 
m
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۲:۲۰
خب بهتره آقای جهانگیری با عمل نشون بدهن ول خودشون کناره گیری فرمایند تا برای بقیه الگو باشند.! (4464709) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۰:۳۷:۱۲
یعنی اوج مدیریت؟!!!! به نجومی ها میگه و توصیه میکنه بیرون برید . به نالایق ها هم همینطور... کلا با توصیه می خواد مدیریت کنه... (4464715) (alef-3)
 
معلم مرفه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۲:۴۹:۱۶
پس کی زیر نامه ها رو پارف کنه و بنویس طبق مقررات اقدام شود؟؟!!! کار مدیریتی سخته؟؟!! اگه اینطور باشه که کل استان من بوشهر باید استعفا بدن (4464791) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۸:۳۱:۳۶
این توییت جهانگیری فقط و فقط یک حرکت بی اثر تبلیغاتی است وگرنه هیچ خاصیت اجرایی ای ندارد! (4464919) (alef-11)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۸:۳۵:۴۴
آقاي جهانگيري اين حرف از شما بعيد بود واقعا !!!!!!!!
1- اولا چرا اين مديران نالايق رو از اول انتخاب كردين ؟؟؟
2- به نظرتون اين مديران خودشون استعفا مي كنند و صندلي رياست رو با اون حقوق هاي نجومي و پاداش ها و رانت ها ول مي كنن ؟؟؟ يا شما خودتون بايد اين مديران رو بركنار كنيد ؟؟؟ (4464921) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۸ ۰۸:۴۵:۲۴
یکی جهانگیری کار بلده یکی هم د... که بانک گردشگری داره (4464930) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.