توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 300452
کی‌روش: تیم برتر میدان عمان بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:نتیجه خوبی بود اما باید اذعان کنم که تیم برتر میدان، عمان بود.

کارلوس کی‌روش پس از تساوی یک بر یک ایران مقابل عمان اظهار داشت: نتیجه خوبی بود اما باید اذعان کنم که تیم برتر میدان عمان بود بازی خوبی شاهد بودیم. اول اینکه تیم عمان بهتر بود و دوم اینکه ایران ۹۰ دقیقه جنگید، می‌دانستیم بازی سختی داریم. پاداش یک امتیازی برای هر دو تیم مناسب بود.

به گزارش فارس، وی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه چرا ایران عملکرد همیشگی نداشته و این موضوع به گرمای هوا برمی‌گردد یا به علت درگذشت هادی نوروزی بوده است و همچنین علت عصبی بودن بازیکنان تصریح کرد: به دلیل ۲موضوع بود یکی اینکه عمان تیم برتر میدان بود و توانستند توانایی‌های خود را بهتر نشان دهند دلیل دوم این بود که هرچه خواستیم بازیکنان را با درجه آب و هوا تطبیق دهیم نشد و برای بازیکنان ایرانی همیشه در چنین هوایی بازی کردن دشوار است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا فکر می‌کنید ایران پایین‌تر از حد انتظار بوده است گفت: بله همین طور است آن انتظارات برآورده نشد و عمان بهتر بازی کرد البته به خاطر شرایط آب و هوایی بازیکنان وضعیت دشواری داشتند اما بازیکنان نشان دادند توانایی ذهنی بالایی دارند و می‌توانند با ذهنشان بازی را مدیریت کنند. ۴ بازی هنوز باقی مانده است و ۳ دیدار در خانه داریم. در خانه ما رقبا کار سخت‌تری خواهند داشت و سعی می‌کنیم بتوانیم نتیجه بگیریم.

کی‌روش در مورد اینکه در نیمه اول شاهد بودیم ایران بیشتر دفاع کرد و چه تغییراتی در نیمه دوم داشتند تاکید کرد: شک نداریم که ایران بازی خوبی انجام نداد با توجه به اینکه عمان با سیستم دفاعی ۵ نفره بازی می‌کرد فشار زیادی را تحمل کردیم و کنترل زیادی در وسط زمین نداشتیم با تغییرات در نیمه دوم سعی کردیم وسط زمین را بیشتر کنترل کتیم و تحرک بیشتری داشتیم.

وی افزود: وقتی ما شاهد این بودیم که بازیکنان از لحاظ فیزیکی آن طروات لازم را ندارند سعی کردیم از بعد انگیزشی با استفاده از قدرت روحی روانی بازی خوبی را انجام دهیم و بازی را کنترل کنیم و نتیجه لازم را به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد اینکه چرا نتوانستیم پس از ۱۴ سال عمان را شکست دهیم تاکید کرد: (کی‌روش در این لحظه از یکی از خبرنگاران درخواست سکه کرد) به نتیجه بازی امروز اشاره می‌کنم که مثل یک سکه بود یک روی آن این بود که ۱۴ سال نتوانستیم نتیجه بگیریم اما مساوی امروز را می توان با آن روی سکه نگاه کرد و آن این بود که توانستیم در مسیر صعود یک امتیاز بگیریم و حالا در تهران میزبان آنها هستیم که مطمئنا کار دشواری در تهران دارند.
 
کلمات کلیدی : تیم ملی ایران+فوتبال+عمان+کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.