توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495853
ترامپ خدمت افراد دارای اختلال جنسیتی را در ارتش منع کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۰
رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه مخالفت‌ها با مواضع و اقدامات رئیس‌جمهور سابق این کشور، این بار روی خدمت کردن افراد دارای اختلال جنسیتی در ارتش این کشور دست گذاشته است.

به گزارش فارس، رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که افراد دارای اختلال جنسیتی دیگر اجازه حضور در ارتش این کشور را نخواهند داشت چرا که حضورشان موجب افزایش هزینه‌ها و اخلال در عملیات‌ها می‌شود.

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه مخالفت‌ها با مواضع و اقدامات رئیس‌جمهور سابق این کشور، این بار روی خدمت کردن افراد دارای اختلال جنسیتی در ارتش این کشور دست گذاشته است.

دونالد ترامپ صبح روز چهارشنبه به وقت آمریکا را با انتشار سه توئیت آغاز کرد و یکی دیگر از مواضع و سیاست‌های دولت سابق این کشور را هدف قرار داد.

رئیس‌جمهور آمریکا در این توئیت‌ها گفته که افراد دارای اختلال جنسیتی دیگر اجازه حضور در ارتش این کشور را نخواهند داشت، چراکه حضور آن‌ها موجب افزایش هزینه‌ها و اخلال در عملیات‌ها می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه «با ژنرال‌ها و کارشناس‌های نظامی‌» مشورت کرده، توئیت کرد: «به شما اطلاع می‌دهم که دولت آمریکا افراد تراجنسیتی(دارای اختلاف جنسیتی) را برای خدمت در هیچ زمینه‌ای در ارتش آمریکا نخواهد پذیرفت و اجازه خدمت به آنها نخواهد داد».

ترامپ افزود: «ارتش ما باید روی قاطعانه عمل کردن و پیروزی غافلگیرانه، متمرکز باشد و نمی‌تواند بار هزینه‌های سنگین پزشکی و اخلالی که حضور تراجنسیتی‌ها در ارتش به همراه خواهد داشت را تحمل کند».

این اظهارنظر ترامپ درباره افراد دارای اختلال جنسیتی در حالی صورت گرفته که در دولت باراک اوباما، او ممنوعیت خدمت این افراد را در ارتش لغو کرده بود.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+ارتش آمریکا+افراد دارای اختلال جنسیتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.