توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 475558
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان:
مجلس اظهارات روحانی درباره قوه قضاییه را پیگیری کند/ چرا مجلس در مقابل سند 2030 سکوت کرده است؟
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۶
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالبات مقام معظم رهبری را دنبال کنند، گفت: مجلس اظهارات رئیس جمهور درباره قوه قضاییه را پیگیری کند.

به گزارش فارس، آیت‌الله سیدمصطفی موسوی‌اصفهانی عصر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه سوم خرداد و تجلیل از فعالان ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در همدان با بیان اینکه استان همدان در انتخابات ریاست جمهوری سنگ تمام گذاشت، اظهار کرد: از اینکه استان همدان اصلح را انتخاب کرد افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید خدا را به دلیل مشارکت حداکثری شاکر بود، افزود: در بارگاه خداوند ما به وظیفه الهی خود عمل کردیم و پیروز هستیم و افرادی که به وظیفه الهی عمل نکردند، شکست خوردند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر 10 درصد گزارشات تخلف صحیح باشد، آنها شکست خورده‌اند، تصریح کرد: سرنوشت 80 میلیون نفر را با یک سلسله ترفندها و تخلفات به دست افرادی سپردن که اصلح نیستند، خیانت بزرگی است.

وی با بیان اینکه خداوند متعال امر می‌کند که امانت‌ها را به دست اهلش بسپارید، ادامه داد: قطعا ما نیز اشتباهاتی داشتیم و از خداوند می‌خواهیم که ما را در تشخیص حق و اجرای آن کمک کند.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه حق نداریم ارزش‌ها را زیرپا بگذاریم، در ادامه خاطرنشان کرد: ما نباید به‌خاطر رسیدن به هدف، وسیله را توجیه کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انتخابات ایران نیز زیر ذره‌بین دشمنان است، اظهار کرد: آیا صحیح است رئیس قوه مجریه عملکرد قوه قضاییه را زیر سئوال ببرد تا رأی بیاورد؟!

وی با بیان اینکه استان همدان با وجود حجم انبوه تخلفات یک اسوه بود، افزود: اگر این تخلفات نبود، کار به کجا می‌کشید، نکته دیگری است.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه بسیاری از افراد وارد میدان نشدند و در اواخر به جمع پیوستند، تصریح کرد: برخی بودند که مخالف برگزاری مراسم در حسینیه امام بودند و می‌ترسیدند که مردم نیایند که دیدیم چطور آمدند.

وی با اشاره به اینکه چرا نمایندگان همدان در مجلس شورای اسلامی در سند 2030 دادشان بلند نشد، گفت: رئیس جمهور می‌گوید که به درستی اطلاع‌رسانی نشده و اعلام می‌کند که افرادی که سند 2030 را مورد تهمت قرار داده است حلال نمی‌کند!

موسوی‌اصفهانی با بیان اینکه امضای سند 2030 را چرا به اطلاع مقام معظم رهبری نرساندید، اظهار کرد: به مسؤولان آموزش و پرورش گفتند چرا صدای شما درنیامد، گفت دستور اجرا ندادند، اما متوجه شدیم برای آموزگاران کلاس توجیهی برقرار کردند و اعلام کردند که قانون است.

وی با اشاره به اینکه اصولگرایان مجلس، چرا داد نمی‌زنید، افزود: مگر مدرس در اقلیت نبود، آنقدر گفت که شهیدش کردند و به اسوه بدل شد.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر انسان بر نفسش حاکم شد، برای چهار سال حکومت ارزش‌های 30 ساله انقلاب را زیر پا نمی‌گذارد، تصریح کرد: اگر مجلس مطالبه‌گر بود، باید رئیس جمهور و وزیر را مورد پرسش قرار می‌دانند چرا همه کارها را باید حضرت آقا انجام دهد.

وی با بیان اینکه مسائلی که در 15 روز تبلیغات مطرح شده توسط مجلس باید پیگیری شود، ادامه داد: بپرسند آیا انقلاب و آنچه امام پایه‌گذاری کرده را قبول دارید یا خیر؟ چطور است که ریاست جمهوری را قبول دارید اما قوه قضاییه و زندان آن را قبول ندارید؟

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه آیا رئیس جمهور در زمان فتنه 88 در ایران بود یا خیر، خاطرنشان کرد: شما که سخن از رفع حصر می‌زنید، آیا فراموش کردید که مقام معظم رهبری فرمودند فتنه خط قرمز ماست.

وی با بیان اینکه آیا باید برای جلب رأی مخالفان رهبری اینگونه شعار داد، گفت: با افرادی که در مقابل رهبری ایستادند و حرمت عاشورا را شکستند و آن را محکوم نکردند، چطور آشتی ملی داشته باشیم؟

نماینده مردم همدان  در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه اگر مجلس همراه رهبری بود، قبل از مقام معظم رهبری ورود می‌کرد، اظهار کرد: این افراد نمایندگان ما هستند و باید مطالبات ما را پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس برای مکتب ولایت فقیه رأی جمع کردند، افزود: اگر به تشخیص لازم قبل از سخنان آقا نرسیدند حالا که مقام معظم رهبری مطرح کردند، موضوع را دنبال کنند.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به اینکه مطالبه رهبری برای برکناری حقوق‌بگیران نجومی را باید دنبال کرد، تصریح کرد: 9 نماینده استان در سطح کشور می‌توانند بسیار موثر باشند و ما نباید کوتاه بیاییم.

وی با بیان اینکه میدان امام خمینی(ره) اصفهان پر از طرفداران حجت‌الاسلام رئیسی بود اما در انتخابات چه کردند خدا می‌داند، ادامه داد: مردم قدرت بسیاری دارند در بسیاری از کشورها رئیس جمهور را در میان حکومت خود برکنار کردند.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه امیدواریم شورای نگهبان آنگونه که شایسته است با تخلفات برخورد کند، تصریح کرد: در انقلابی که از آن 38 سال گذشته است، بنابر خواست رهبری مردم به صورت حداکثری در انتخابات شرکت کردند.
 
کلمات کلیدی : سند 2030 +روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.