نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 377052
عکس یادگاری با مخزن سوخته
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۴
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه تمامی نقش آفرینان در مهار آتش سوزی مخزن آتش گرفته مجتمع پتروشیمی بیستون، پس از خاموش شدن آتش، کنار این مخزن سوخته عکس یادگاری گرفتند.

به گزارش تسنیم، نهمین حادثه صنعت پتروشیمی در سال جاری دیروز جمعه ۸ مرداد حوالی ساعت ۱۵ با انفجار مخزن ۵۰۴ پتروشیمی بیستون کرمانشاه اتفاق افتاد تا این مخزن حاوی سوخت سبک دچار آتش سوزی شود که با تلاش همه جانبه آتش نشانان و امدادگران حدود ساعت ۱۹ دیروز این آتش سوزی مهار و آتش خاموش شد.
 
کلمات کلیدی : انفجار ،حادثه ، صنعت، پتروشیمی
 
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۵:۵۵:۲۷
واقعاً عکس گرفتن هم داره !!! (3855191) (alef-11)
 
سیفیاری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۷:۰۸:۱۱
خجالت داره نه افتخار (3855358) (alef-13)
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۱۷:۵۳:۱۵
اون خانوم هم آتیش خاموش میکرده؟ (3855464) (alef-13)
 
بیژن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۰۹:۱۵:۰۸
اون خانوم معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی هستند و مطابق آیین نامه ها درزمان حادثه فرماندهی عملیات با ایشان است. (3856488) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۱ ۱۷:۵۹:۲۱
این چه سئوالی هست وقتی قانونا این بنده خدا باید اونجا باشه از مغزش کمک میگیره نه ازدستش (3860157) (alef-11)
 
K
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۹ ۲۰:۵۹:۰۸
جای تاسف دارد بجای این عکس باید عکس مواخذه و کناره گیری مسعولان در قبال اینهمه فاجعه را میگذاشتند ...این عکس خود فاجعه است ...این کشور به کجا میرود...توصیه میشود برای این حوادث مکرر روابط عمومی وزارت نفت لوح تقدیر هم بدهد....ضمن خسته نباشی به دوستان زحمت کش اتش نشان یک خسته باشی و تاسف برای مدیرانی داریم که در کنار حادثه های مکرر ناشی از سو مدیریت عکس میگیرند ...لابد میدانند حافظه تاریخ ما چشم خود را بر روی چنین ضایعه هایی میبندد خواسته اند جاودانه اش کند...بسی جای تاسف و تامل....اگر در یک کشور توسعه یافته اینگونه مکرر حادثه اتفاق می افتاد تغییرات اساسی در مدیریت ان وزارتخانه و شرکت را شاهد بودیم اما اینجا.... (3855757) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۱۰ ۱۰:۵۲:۰۰
به این بدبختها چه مگه اینها آتیش زدن اینها کمک کردند آتیش خاموش بشه (3856733) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.