توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481786
واکنش انگلیس به تعویق سفر ترامپ به لندن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
ساعاتی پیش روزنامه انگلیسی گاردین در گزارشی اعلام کرد که رئیس‌ جمهور آمریکا در تماسی تلفنی به نخست‌ وزیر انگلیس گفته است تا زمانیکه اعتراضات عمومی در این کشور نسبت به سفرش پایان نیابد، تمایلی به سفر به لندن ندارد.

به گزارش مهر، دفتر نخست وزیر انگلیس خبر روزنامه گاردین درباره تعویق سفر ترامپ به این کشور را رد کرد.

به گزارش رویترز، ساعاتی پیش روزنامه انگلیسی گاردین در گزارشی اعلام کرد که رئیس‌ جمهور آمریکا در تماسی تلفنی به نخست‌ وزیر انگلیس گفته است تا زمانیکه اعتراضات عمومی در این کشور نسبت به سفرش پایان نیابد، تمایلی به سفر به لندن ندارد.

این درحالیست که خبرگزاری رویترز دقایقی پیش در این باره اعلام کرد: دفتر ترزا می نخست وزیر انگلیس بعد از انتشار گزارش روزنامه گاردین اعلام کرد که هیچ تغییری در برنامه سفر ترامپ به لندن ایجاد نشده است.

لازم به ذکر است، یکی از مشاوران «ترزا می» به روزنامه انگلیسی گاردین اعلام کرده بود که رئیس‌ جمهور آمریکا در تماسی تلفنی به نخست‌ وزیر انگلیس از عدم تمایل برای سفر به لندن صحبت کرده است.

این در حالیست که نخست وزیر انگلیس درست یک هفته پس از مراسم تحلیف ترامپ با وی دیدار و از او برای سفر رسمی به لندن دعوت کرده بود.
 
کلمات کلیدی : ترامپ+انگلیس+سفر ترامپ به انگلیس+ترزا می
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.