نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 301884
صدا و سیما / پیرو انتقاد نظریه از شهرداری تهران و برخی وزارت خانه ها در خندوانه
مرتضی طلایی و شهرداری به انتقادات پریوش نظریه پاسخ دادند
بخش فرهنگ و هنر الف، ۲۲ مهر ۹۴
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۵
پریوش نظریه که بعد از پخش این قسمت از خندوانه اعلام کرد که در این برنامه سوالاتی را مطرح کرده که هنگام پخش سانسور شده است.

سوالات این بازیگر سینما و تلویزیون درباره محیط زیست و عملکرد شهرداری بود. به دنبال حذف این پرسش‌ها پریوش نظریه آن‌ها را در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرد؛ «دلیلِ کشتار سگ‌ها و گربه‌ها توسط شهرداری در حالی که قانون اجازه‌ی این کار را نداده،دلیلِ قطعِ درختان در شهر، زشت بودن ساختمانِ «زیبا سازیِ شهر تهران»، ساختنِ سازه‌ها قبل از فکر درمورد کاربرد آن‌ها، و اجازه ی ساخت به نماهای زشتِ ساختمان‌ها، اعتراض به برخورد معلمان پرورشی در مدارس با بچه ها و البته نمیدونم چرا درخواست برای محلی که شهرداری در اختیار خیریه‌ی یاران برکت مهر برای فروش محصولاتِ بانوان سرپرست خانوار قرار بده حذف شده بود.»

پس از گذشت 3 روز از پخش این برنامه و مطرح شدن این سوالات، شوشتری، اورازانی و طلایی در یک جلسه خصوصی با نظریه به سوالات او درباره‌ی شهرداری، پاسخ دادند.

نظریه درباره‌ی این دیدار در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت: «سه روز بعد از پخشِ خندوانه از طرف شهرداری برای پاسخگویی به سوالاتم دعوت شدم. دیروز سه شنبه آقایان:دکتر شوشتری، مهندس اورازانی و سرهنگ طلایی طیِ نشستِ دو ساعته ای به چهار سوال من پاسخ دادند. هرکدام از پاسخ ها را همراه با آمار و مستندات در اختیارتون می‌گذارم. امیدوارم آموزش و پرورش و وزارت راه و وزیر کشاورزی هم پاسخوی دیگر سوالات باشند.»
 
کلمات کلیدی : پریوش نظریه،‌ خندوانه، شهرداری تهران، انتقاد، رامبد جوان،‌ جناب خان
 
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۰۰:۳۳:۴۰
جرا سئوالات ایشان سانسور شده؟ و چرا وقتی ایشان به صورت عمومی و رسانه ای سئوال خود را مطرح می کنند آفایان جواب ایشان را در محیطی خصوصی می دهند؟ مردم هم حق اطلاع دارند. (3261766) (alef-13)
 
pyman
۱۳۹۴-۰۷-۲۵ ۰۳:۰۴:۱۰
سانسور يكي از علل اصلي مشكلات كليدي كشوره . (3265103) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
مرتضی طلایی و شهرداری به انتقادات پریوش نظریه پاسخ دادند