توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 438883
صالحی: برنامه هسته‌ای ایران پس از برجام از حالت مقید بودن خارج شده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۷
رییس سازمان انرژی اتمی در بازدید از شبکه سحر از مدیران و کارکنان این سازمان به سبب فعالیت مستمر در اطلاع رسانی برنامه هسته ای ایران تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، علی اکبر صالحی، سازمان صدا و سیما را یکی از پشتوانه های اصلی پیشبرد برنامه هسته ای کشور دانست و گفت: رسانه ملی حق بزرگی بر گردن برنامه هسته ای ایران دارد، چرا که قدم به قدم، چه پیش از برجام و چه پس از برجام، همراه برنامه هسته‌ای و تیم های مذاکره کننده بود و اطلاع رسانی می کرد.

معاون رییس جمهور افزود: برنامه هسته ای ایران پس از برجام وارد مرحله جدیدی از صنعت هسته ای شده است و از آن حالت مقید بودن به سبب تحریم های بین المللی خارج شده و فضایی باز برای گسترش و توسعه علوم و فنون صلح آمیز هسته ای دارد.
صالحی در جمع مدیران و کارکنان شبکه بین المللی سحر تصریح کرد: رسانه ملی و سازمان انرژی اتمی ایران با تعامل دوسویه می توانند به بهترین شکل برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و پیشرفت های حاصل شده در این صنعت را به جهانیان نمایش دهند.

رییس سازمان انرژی اتمی در این بازدید از عوامل ساخت مستند 27 قسمتی«آفتاب نهان» نیز قدردانی کرد.
 
کلمات کلیدی : علی اکبر صالحی + سازمان انرژی اتمی + برجام
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.