توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 436272
برنامه انتخاباتی جامعه روحانیت مبارز از زبان مصباحی مقدم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان این که در جلسه امشب جامعه روحانیت مبارز پیرامون تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب بحث و تبادل نظر شد گفت: جامعه روحانیت در قالب حرکت جمعی که از سوی نیروهای انقلابی برای انتخابات شورای شهر انجام شده حرکت می‌کند،

حجت الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با تسنیم، با اشاره به جلسه امشب شورای مرکزی این تشکل روحانی - سیاسی اظهار کرد: در این جلسه که به ریاست آیت الله موحدی کرمانی برگزار شد، پیرامون مسائل مختلفی بحث و تبادل نظر شد. 

وی با بیان این که در جلسه امشب مصوبه خاصی نداشتیم تصریح کرد: در این جلسه پیرامون جبهه مردمی انقلاب اسلامی به صورت مفصل بحث شد. 

مصباحی مقدم در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا جامعه روحانیت مبارز برنامه‌ای برای انتخابات شورای شهر در بین جریان انقلابی دارد یا خیر، گفت: طبعاً جامعه روحانیت مبارز نیز در قالب حرکت جمعی که از سوی نیروهای انقلابی برای انتخابات شورای شهر آغاز شده حرکت می‌کند.
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۴:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۰۸:۰۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۹ ۱۴:۵۵
 
۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۵/۲۴ ۱۵:۱۵
 
 
کلمات کلیدی : مصباحی مقدم+جامعه روحانیت مبارز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.