توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496474
وزارت بهداشت در جهت کاهش رنج مردم حرکت می کند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
وزیر بهداشت در سفر به استان زنجان به کاروان نورآوران سلامت در شهر گرماب از توابع شهرستان خدابنده پیوست و با جراحی چشمان تعدادی از اهالی منطقه ، از نزدیک با آنها گفتگو کرد.

به گزارش مهر، دکتر سید حسن هاشمی در حاشیه حضور در کاروان نورآوران سلامت، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در دولت های گذشته کارهای مختلفی بویژه در حوزه سلامت انجام گرفته، اما آنچه در چهار سال گذشته در قالب طرح تحول سلامت ارائه شده است، متفاوت تر بود.

وی افزود: سلامت از اولویت های مهم دولت یازدهم بود و در این میان حمایت بی دریغ مجلس شورای اسلامی و کمک های مقام معظم رهبری در تداوم اجرای این طرح بسیار تاثیرگذار بود.

هاشمی ادامه داد: این کارها به این معنا نیست که هنوز در حوزه سلامت مشکل وجود ندارد، اگر امکانات به اندازه کافی در تمامی نقاط کشور بویژه مناطق محروم وجود داشت، دیگر نیازی نبود این خیریه (نوآوران سلامت) هر سه ماه یکبار در یک منطقه حضور داشته باشد.

وزیر بهداشت افزود: مهمترین مسئله این است که جهت گیری به سمت محرومیت زدایی بوده و این مهم با بهره گیری از حضور پزشکان، متخصصان، احداث خانه های بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت که تعدادی از آنها در حال ساخت است، نمونه عینی آن است و می توان گفت آهنگ تغییر در راستای کاهش رنج مردم بوده است.
 
کلمات کلیدی : وزارت بهداشت + بیمارستان + سلامت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.