نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 452076
80 نماینده مجلس خواستار ممنوع الملاقاتى رئیس دولت اصلاحات شدند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۹
شمار نمایندگان امضاکننده نامه به رئیس مجلس درباره لزوم اقدام عملی در قبال دیدار دو عضو هیأت‌ رئیسه مجلس با یکی از سران فتنه به ۸۰ رسید.

به گزارش فارس، تعداد نمایندگان امضاکننده نامه به علی لاریجانی رئیس مجلس درباره لزوم اقدام عملی در قبال دیدار دو عضو هیئت‌رئیسه مجلس با یکی از سران فتنه به 80 امضا رسید.

در این نامه که تعداد امضاهای آن رو به افزایش است، با اشاره به دیدار جمعی نمایندگان عضو لیست «امید» با یکی از سران فتنه 88 در هفتم اسفند، خطاب به رئیس مجلس آمده است: «براساس موظف مصرّح و سوگندی که یاد کرده‌ است وظیفه دارید از شأن مجلس شورای اسلامی و حیثیت نمایندگان حفاظت و صیانت نمایید». 

در این نامه که در روزهای آینده قرار است تحویل رئیس مجلس شود، تصریح شده است: «ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن یادآوری این رسالت و مسئولیت سنگین، مصرانه منتظر اقدامات عملی جنابعالی هستیم».
 
کلمات کلیدی : مجلس دهم + علی مطهری + پزشکیان + فتنه
 
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۰۰:۳۲:۲۰
مطهري فرزند خلف مطهري (4192216) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۸ ۰۷:۴۶:۰۲
رسالت و مسئولیت شما نمایندگان چیزی است که اصلا به آن نمی پردازید و برای پوشاندن ضعف های خود به مسائل حاشیه ای می پردازید. (4192392) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.