نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350673
پرسپولیسی واقعی یعنی علی کریمی | کاش زنده یاد ناصر حجازی هنوز بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
کریمی شاید ایراداتی هم داشته باشد اما رفتارهایش به دل می نشیند. می دانید چرا؟ چون او اهل شو اجرا کردن و نمایش دادن نیست.

گزارش فوتبال دات کام؛ فرهاد اشراقی در یادداشتی در خبرورزشی نوشت؛ علی کریمی همین است که هست. نه فیلم بازی کردن بلد است، نه شعار دادن و نه اهل ریاکاری است. او بدون شیله و پیله دیروز به تمرین پرسپولیس رفت تا به دوستانش روحیه بدهد. کریمی نه وعده یکشنبه آینده را داد و نه شرط گذاشت حتما باید چنین و چنان شود تا به استادیوم بروم. پرسپولیسی واقعی یعنی علی کریمی که چه هنگامی که در پرسپولیس هست و چه هنگامی که نیست «دغدغه» پرسپولیس دارد. کریمی شاید ایراداتی هم داشته باشد اما رفتارهایش به دل می نشیند. می دانید چرا؟ چون او اهل شو اجرا کردن و نمایش دادن نیست. کریمی در یک کلام همین است که هست. او از روزهای گذشته اعلام نکرد که به تمرین می رود و به همین دلیل حضورش همه را سورپرایز کرد. رفتار کریمی به دل همه فوتبالی ها-حتی استقلالی ها-می نشیند. کاش در تیم رقیب هم اسطوره ای در این حد و اندازه پیدا می شد که بزرگی را با «رفتارش» نشان بدهد نه با حرف ها و پیام هایش. در ایران معمولا مشهور شدن راحت است. یک هنرپیشه زن می تواند با آرایش آنچنانی خیلی زود مشهور شود و یک فوتبالیست می توند با فلان کار خلاف روی جلد نشریات برود اما علی کریمی ثابت کرده که با خیلی ها فرق می کند. او هم محبوب است و هم مشهور و البته بارها و بارها ثابت کرده که لیاقت این همه توجه مردم را دارد. شخصا به مقایسه آدم ها اعتقادی ندارم ولی کاش زنده یاد ناصر حجازی هنوز بود تا استقلال هم چهره ای ویژه را کنار خود می دید؛ چهره ای که دنبال نمایش دادن نبود و مثل علی کریمی حرفش را رک و راست می زد.
 
کلمات کلیدی : علی کریمی+پرسپولیس
 
ناصر خان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۷:۳۲:۱۳
من فوتبالی نیستم اما خدابیامزش ناصر خان رو-- فوتبالیستی بود از جنس مردم (3684972) (alef-13)
 
و
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۹:۳۷:۱۶
علي كريم ييك رگ شمالي دارد و مثل ما زود رنج و حساس ولي كار درست و محجوب و صادق و مرد يعني جوانمرد هست
خدا حفظش كند (3685153) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.