نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458971
آیت‌الله علوی گرگانی: مردم در شرایطِ بد اقتصادی به‌سر می‌برند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
مرجع تقلید شیعیان گفت: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ‌شده و همه دلسوزان مردم و کشور را نگران کرده است.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز ‌در دیدار ‌با استاندار قم با اشاره به کارهای انجام‌ شده ‌در استان در سال 95 اظهار داشت: کارهایی که در سال گذشته  انجام‌شده اساسی و مفید بوده است.

مرجع تقلید شیعیان با بیان چگونگی کسب رضایت خداوند افزود: آنچه از روایات و احادیث امامان معصوم(ع) به دست ما رسیده همه از جلب رضایت مردم خبر می‌دهد و رضایت خداوند را در گرو رضایت خلق معرفی کرده‌اند.

وی با ابراز تأسف از مشکلات معیشتی مردم خاطرنشان کرد: مردم در شرایط بد اقتصادی به‌سر می‌برند و این زیبنده کشوری که عنوان جمهوری اسلامی را دارد، نیست.

آیت‌الله علوی گرگانی از خدمتکاران و دولت خواست به مسئله بیکاری توجه بیشتری کنند و تاکید کرد: بیکاری جوانان برای خانواده‌ها تبدیل به مصیبتی بزرگ‌شده  و همه دلسوزان  مردم و کشور را نگران کرده است.

وی با توصیه به مسئولان و کسانی که در صدر مسئولیت‌های دولتی هستند، گفت:  باید کارها و پروژه‌های نیمه‌تمام  را هرچه سریع‌تر به سرانجام  رسانده تا  برای مردم زحمت و دردسر ایجاد نشود.

استاد برجسته حوزه با اشاره به پروژه مترو و میزان پیشرفت آن تصریح کرد: باید مدیران شهری تمام همت خود را برای اتمام این پروژه گذاشته تا هرچه سریع‌تر مردم از آن استفاده کنند و این پروژه غیر از بودجه به همت عالی مدیران احتیاج دارد.
 
کلمات کلیدی : آیت‌الله علوی گرگانی، شرایطِ بد اقتصادی، بیکاری، رکود
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۵ ۱۴:۱۳:۵۷
دم انتخابات یهویی همه نگران شدند.!!!! از کرامات شیخ ما این است. شیره را خورد و گفت شیرین است (4230072) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.