توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 343942
امیر عابدینی عنوان کرد:
انتخابات فدراسیون قطعا برگزار می‌شود/ نباید دست کی‌روش بهانه داد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۰
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه انتخابات این فدراسیون قطعا در زمان مقرر برگزار خواهد شد گفت: باید به گونه‌ای رفتار کنیم که بهانه دست کی‌روش ندهیم و اجازه دهیم کارش را کند.

به گزارش مهر، امیر عابدینی با اشاره به آخرین وضعیت تغییرات در اساسنامه فدراسیون فوتبال و احتمال لغو انتخابات این فدراسیون گفت: دستگاه های نظارتی در حال رصد مشکلاتی هستند که در اساسنامه وجود دارد. همه بحث هایی که مطرح شده پیرامون این است که علی کفاشیان دو دوره چهار ساله را پشت سرگذاشته و دیگر نباید رئیس فدراسیون باشد. به همین خاطر دنبال این هستند که این موضوع در اساسنامه قید شود.

وی افزود: اساسنامه سال ۸۶ در حضور نماینده دولت به تصویب رسیده اما باید در زمان خودش کارهای مربوط به بردن به دولت و تایید نهایی انجام می شد که این اتفاق نیفتاده است. با این حال اگر موضوعی مصوبه داشته باشد اما در هیات دولت تصویب نهایی نشود و یک ماه از زمان آن بگذرد خود به خود قدرت اجرایی شدن و تایید شدن را پیدا می کند.

عابدینی خاطر نشان کرد: برهمین اساس الان هم کسی نمی گوید که در این مدت کار غیر قانونی صورت گرفته است بلکه حرف این است که باید از این به بعد قانونمندتر کارها پیش برود.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ برتر با اشاره به تمایل وزیر ورزش برای پیگیری این موضوع گفت: خوشبختانه وزیر ورزش اصرار دارد که اساسنامه هر چه سریعتر به تصویب برسد. الان همه باید تلاش کنند تا این مشکل حل و انتخابات برگزار شود چرا که ما درگیر مسائل بین المللی هم هستیم و طبیعتا در این فضا باید از تنش و درگیرهای داخلی پرهیز کنیم.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در مورد مسائلی که پیرامون کارلوس کی روش به وجود امده است نیز گفت: به هر حال ایشان یک مربی کاربلد و با تجربه هستند که برای فوتبال ما خوب کار کرده اند. حالا که برنامه های او را مصوب کرده ایم باید به حرف هایش بها بدهیم. اگر با برنامه هایش موافقت کرده ایم باید ابزار لازم را هم در اختیارش قرار دهیم. باید کاری کنیم که بهانه دست او ندهیم.

امیر عابدینی با تاکید بر اینکه انتخابات فدراسیون فوتبال قطعا روز یازدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد گفت: پیشنهاد بنده این بود که انتخابات فدراسیون برگزار شود و بعد از آن کمیته ای پنج نفره دور هم بنشینند و تغییراتی که لازم است را در اساسنامه ایجاد کنند.

وی در پایان بازهم به موضوع کی روش اشاره کرد و گفت: الان مسئولان دولتی به این مهم رسیده اند که باید از کی روش استفاده شود. ایشان مربی کاربلد و حرفه ای هستند و طبیعتا نمی شود او را رد کرد. اما اینکه اختیاراتش را مشخص نکنیم هم نمی شود. اگر از ابتدا با کی روش برخورد حرفه ای صورت می گرفت حالا این مسائل و اتفاقات پیش نمی آمد.
 
کلمات کلیدی : امیر عابدینی +کارلوس کی روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.