توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458143
پروازهای نوروزی96 چقدر بوده است؟
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام 14129پرواز داخلی و خارجی تا یازدهم فروردین ماه96 خبرداد.

رضا جعفرزاده اظهارداشت: از 25 اسفندماه 95 تا یازدهم فروردين ماه 14129پرواز داخلي و خارجي انجام شده و از اين تعداد پرواز، 8898 پرواز داخلي و 5231 پرواز خارجي بوده است.

وی درصد رشد اقبال از حمل و نقل هوایی از تاریخ 25اسفند 95 تا دهم فروردین 966 را نسبت به مدت مشابه سال گذشته در نشست و برخاست هواپیماها 14درصد و اعزام و پذیرش مسافر را 16 درصد اعلام کرد و گفت: نسبت درصد افزایش استفاده از حمل و نقل هوایی تا پایان پروازهای نوروزی بیشتر از این رقم خواهد بود.

 جعفرزاده ضمن تقدیر از تمام عوامل پروازهای نوروزی اعم از نیروهای امنیتی، انتظامی، حراست، گمرک و ... از شرکت های هواپیمایی خواست نسبت به اطلاع رسانی، اکرام مسافران، رعایت دستورالعمل حقوق مسافر، حفظ اولویت های ایمنی در سرویس دهی ها عملکرد مثبتی را تا پایان نوروز ثبت کنند و از مسافران خواست تا شکایات خود را در پورتال سازمان به نشانی www.cao.ir ثبت کنند تا اقدامات رسیدگی به آن در دستور کار دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری قرار گیرد.
 
کلمات کلیدی : تعداد پروازها+نوروز ۹۶
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.