نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428849
قیمت گوشت گرم‌تر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۷
میزان نوشت: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: قیمت گوشت در بازار توسط عرضه کنندگان تعیین می‌شود.

علی اصغر ملکی در ارتباط با افزایش قیمت گوشت گوسفندی در روزهای اخیر و جهش قیمت به بالای 40هزار تومان، اظهار کرد: قیمت گوشت در بازار متناسب با عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و قیمت عرضه‌کنندگان با توجه به نوسان‌های قیمت گوشت این محصول را عرضه می‌کنند.

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی افزود: در حال حاضر قیمت تفکیک شده‌ از بازار گوشت نمی‌توان اعلام کرد، زیرا عرضه کنندگان گوشت را با توجه به قیمت خرید خود عرضه می‌کنند.

وی با بیان این که در وضعیت فعلی امکان رصد صادرات توسط اتحادیه وجود ندارد، گفت: تمام تمرکز اتحادیه به روی بازار داخلی بوده و با توجه به این امر که مسئولین امور پشتیبانی دام کشور اعلام کردند در وضعیت ملتهب کنونی بازار از ذخایر استفاده می‌کنند و امید می‌رود قیمت‌ها در روزهای آینده شکسته شود و به ثبات برسد.

ملکی با اشاره به این که واردات همچنان در سطح پایین انجام می‌گیرد، تصریح کرد: در حال حاضر واردات به کشور به صورت محدود انجام می‌شود و اکثر این واردات از کشورهای آسیای میانه صورت می‌گیرد.
 
کلمات کلیدی : گوشت قرمز+قیمت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۰۷ ۱۴:۲۸:۴۰
با تشكر فراوان از مسئولين زحمت كشي كه حتي لياقت نداريد قيمت يك محصول را تا يك مدت ثابت نگه داريد (4086164) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.