توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482948
واشنگتن تایمز عنوان کرد: پیشهاد طرح براندازی در ایران با همکاری عربستان!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۶
«اقدام ترامپ به رهبران این کشورها نشان داد که آمریکا با قدرت و جدیت وارد صحنه شده است. دیگر هیچیک از سران کشورهای عربی شکی ندارند که ترامپ مرد عمل و رهبری است که به وعده های خود عمل خواهد کرد...»

به گزارش جام نیـوز، روزنامه آمریکایی "واشنگتن تایمز" (Washington Times)، با انتشار یادداشتی به قلم یک دریادار بازنشسته آمریکایی، به گزافه گویی در رابطه با ایران پرداخته و ضمن معرفی کردن کشورمان به عنوان "نماینده شرارت در منطقه"، خوستار مبارزه عربستان و متحدانش با ایران شده است!

در یادداشت جیمز لاینز آمده است:

«سفر تاریخی ماه گذشته پرزیدنت ترامپ به عربستان سعودی و ملاقات او با سران بیش از 50 کشور عربی، حاکی از پایان دوره سازش با ایران بود. اقدام ترامپ به رهبران این کشورها نشان داد که آمریکا با قدرت و جدیت وارد صحنه شده است. دیگر هیچیک از سران کشورهای عربی شکی ندارند که ترامپ مرد عمل و رهبری است که به وعده های خود عمل خواهد کرد.

اقدام ترامپ برای ایچاد ائتلاف میان کشورهایی که به دنبال شکست گروه های تروریستی و همکاری کشورهای عربی نشان داد که این کشورها نمی توانند نسبت به وجود شرارت و بدی در منطقه بی تفاوت باشند. اما نماینده این شر، تنها داعش و القاعده نیستند بلکه ایران نیز نماینده شرارت در منطقه و بزرگترین حامی تروریسم در جهان است[!]

از همین رو یکی از اهداف این نشست، منزوی کردن ایران بوده است. ترامپ باید منافع اساسی آمریکا در منطقه خاورمیانه را پیگیری کرده و در همین راستا از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای جلوگیری کرده و مانع از گسترش نفوذ ایران در سراسر منطقه شود.

پس از آن نیز طرح براندازی در ایران باید به اجرا درآمده و همچنین روابط آمریکا با متحدان منطقه ای تقویت و تحکیم شود. آمریکا باید طرحی تهاجمی را برای براندازی در ایران در دستور کار قرار دهد. این اصل اول هرگونه برنامه ای برای بازگرداندن صلح و ثبات به خاورمیانه است.»
 
کلمات کلیدی : ترامپ، عربستان، ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.