توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 462049
ادعای نیکی هیلی علیه ایران و حزب الله
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۶
نماینده آمریکا در سازمان ملل در یک ادعای بی اساس با مجرم خواندن نظام بشار اسد، گفت که ایران و حزب الله با نظام سوریه و بشار اسد همدست هستند.

به گزارش ایسنا، به نقل از الفجر، نیکی هیلی، نماینده آمریکا در سازمان ملل در نشست شورای امنیت در سازمان هم‌چنین با اشاره به این‌که «برای تحقق روند سیاسی، روسیه باید تلاش کند» مدعی شد: وقت آن رسیده است که روسیه از حمایت بشار اسد دست بردارد و آمریکا درباره اینکه نظام بشار اسد از سلاح شیمیایی استفاده کرده است تغییر نظر نخواهد داد.

نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد دیروز برگزار شد و برخی از نمایندگان کشورهای غربی با حمله به نظام سوریه در ارتباط با فاجعه شیمیایی خان شیخون، از ضربه موشکی آمریکا به پایگاه هوایی الشعیرات حمایت کردند؛ در حالی که برخی کشورها خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شده‌اند.

مقامات کشورمان همواره ادعاهایی همانند آن‌چه این مقام آمریکایی مطرح کرده است را اتهامی بی‌اساس دانسته و تاکید کرده‌اند که ایران همواره پیگیر برقراری صلح و امنیت در منطقه است.
 
کلمات کلیدی : سوریه + حمص + حمله آمریکا به سوریه + حمله شیمایی + پايگاه هوایی الشعيرات + نیکی هیلی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.