توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407446
دلیل حمایت سعد الحریری از میشل عون
تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۰
فعال مشهور عربستانی در توئیتر فاش کرد که علت انتخاب میشل عون برای ریاست جمهوری لبنان از سوی سعد الحریری، فشارهای عربستان بوده است.

به گزارش العالم، مجتهد در توئیتر نوشت: خبرگزاری رویترز تاکید دارد که سعد حریری ریئس جریان المستقبل، در واکنش به فشارهای اعمال شده بر شرکت سعودی اوجه در عربستان، میشل عون رییس فراکسیون تغییر و اصلاح را برای ریاست جمهوری لبنان معرفی کرد.

این توئیت مجتهد، بحث و جدل بسیاری در میان کاربران توئیتر به راه انداخت؛ یکی از کاربران به نام احمد الشمری نوشت: با پایان یافتن برنج عربستان دیگر متحدی برای آنها باقی نماند.

کاربر دیگری گفت: حتی سعد حریری که تابعیت سعودی دارد و همسر و فرزندانش در عربستان زندگی می کنند، آب دهانش را به روی آل سعود انداخت.

یکی دیگر از کاربران توئیتر تاکید کرد: مشخص است که همه از عربستان و نظامش دست کشیدند یا باید منافعشان حفظ شود و یا به دشمنی با آن برمی خیزند و آن را تنها خواهند گذاشت.

منتصر بالله یک کاربر دیگر نیز نوشت: جهان می داند که عربستان در حال ورشکستگی است، اما همه آن را به حال خود رها کرده اند.
 
کلمات کلیدی : سعد الحریری، میشل عون، لبنان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.