نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 279449
کاهش ۱۰ درصدی قیمت خودروهای خارجی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۱
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل با بیان اینکه بازار خودرو به امید نتایج مثبت مذاکرات همچنان در رکود است، گفت: از عید تاکنون قیمت خودروهای خارجی کاهش ۱۰ درصدی را تجربه کرده است.

غلامحسین قاسمیان در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه بازار خرید و فروش خودرو همچنان در رکود به سر می‌برد، اظهارداشت: این روزها همه منتظر نتایج مذاکرات هستند و تمایلی به خرید ندارند این در حالی است که نتایج مذاکرات تغییر خاصی را در بازار ایجاد نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه از عید تاکنون قیمت خودروهای خارجی کاهش ۱۰ درصدی را تجربه کرده است، گفت: در خودروهای داخلی هم کاهش قیمت ها با توجه به نوع خودروها از ۲۰۰ تومان تا ۱ میلیون تومان بوده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل اضافه کرد:یکی از عوامل رکود در بازار خودرو را باید عدم تعیین تکلیف قیمت ها دانست. زیرا هنوز میان وزارت صنعت و شورای رقابت در مرجع قیمت گذاری خودرو اختلاف نظر وجود دارد که این امر خود باعث می شود مردم به امید کاهش قیمت ها تمایلی به خرید خودرو نداشته باشند.
 
کلمات کلیدی : خودرو+ سراتو+ سانتافه+ تندر+ پراید+ پژو
 
ن
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۰:۰۷:۱۶
خودرو نمیخریم تا همتراز با قدرت خرید مردم باشد وگرنه هیچ وقت نمیخریم (3006158) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۱۳:۲۰:۴۴
ببین چه درصدی را به عنوان سود برای خودشان در نظر گرفته اند که 10 درصد کم کردند! این در شرایطی است که 80 درصد خرید با پول مشتری انجام می شود، یعنی شما می روید نمایندگی، دو دستی چک را تقدیم می کنی، یک ماه بعد (که معمولا کمی بیشتر است!) ماشین را تحویل می گیری! (3006630) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.