نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 279340
انهدام باند «یاکوزا» در تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۶
اعضای باند «یاکوزا»ی پایتخت که با انواع سلاح‌های سرد و گرم اقدام به زورگیری از شهروندان می‌کردند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

 به گزراش باشگاه خبرنگاران جوان، در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی فاتب در حالیکه مرجوعه ای از دادسرای ناحیه ۳۴ تهران در دست داشتند مبنی بر شرارت و ضرب و جرح آنان توسط یک باند مخوف به سرکردگی «احسان» معروف به «یاکوزا» پرونده ای در این رابطه تشکیل و رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

تحقیقات ماموران حکایت از آن داشت که تعداد ۸ نفر از اراذل و اوباش منطقه غرب پایتخت باند مخوفی را تشکیل دادند که این افراد ضمن سرقت های بزرگ در غرب تهران اقدام به زورگیری می نمایند و پس از ضرب و جرح و گرفتن فیلم از طعمه های خود اموال مالباخته را گرفته و آنان را رها می کنند.

در ادامه تحقیقات پلیسی و با بهره گیری از منابع اطلاعاتی مشخص شد متهمان دارای چندین پاتوق و مخفیگاه می باشند این افراد مسلح به سلاح گرم و سرد بوده و به صورت گروهی اعمال شرورانه خود را انجام می دهند و لذا مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

در ادامه پس از گسترده نمودن چتر اطلاعاتی و تشکیل پرونده و همچنین اخذ دستور از بازپرس دادسرای ناحیه ۳۴ تهران اطلاع حاصل شد که این افراد در منزل فردی به هویت «منصور» واقع در بلوار فردوس جمع شده و در حال قمار بازی می باشند که سریعا اکیپی از عوامل مجرب این یگان به موقعیت اعزام شدند اما که متاسفانه قبل از حضور مامورین از محل رفته بودند و در آن مکان دو نفر به نام های «رامین» معروف به «احسان یاکوزا» اراذل اوباش سطح۲ و «منصور» به همراه آلات استعمال مواد مخدر از نوع شیشه دستگیر و در بازجویی از متهمان آنان عنوان داشتند که همدستان دیگرشان به مخفیگاه دیگری واقع در محدوده جنت آباد رفته اند.

سرهنگ علیرضا لطفی، رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: در ادامه ماموران در یک عملیات منسجم و هماهنگ با حضور و عزیمت به محدوده جنت آباد در یک اقدام ضربتی و غافلگیرانه تعداد ۶ نفر دیگر به هویت های ارسلان، کیوان، قدرت، سیاوش، اژدر و اردشیر را دستگیر و به مقر پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ منتقل کردند.
 
کلمات کلیدی : یاکوزا+زورگیری
 
حمید
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۱۷:۱۱:۴۸
بابا فقط اعدام فقط فقط فقط والا داعش جرات از ما بیشتره بکشیدشون نترسید.... (3005165) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.