توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435247
طرح مطالعاتی «سفر شهادت» تمدید شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۹
طرح مطالعاتی کتاب «سفر شهادت» ویژه دانشجویان سراسر کشور تا پایان اسفند ماه تمدید شد.
 
به گزارش الفِ کتاب به نقل از روابط عمومی موسسه امام موسی صدر، این طرح به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و بر محور کتاب «سفر شهادت»، گفتارهای امام موسی صدر درباره عاشورا و امام حسین(ع) برگزار می‌شود.
 
دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس www.isba.ir در این طرح ثبت نام کنند و سپس کتاب «سفر شهادت» را به ۳ روش زیر تهیه کنند:
 
۱. خرید نسخه الکترونیکی کتاب از سایت فیدیبو
۲. خرید حضوری از موسسه امام موسی صدر و فروشگاه های شهر کتاب
۳. خرید اینترنتی از فروشگاه شهر کتاب آنلاین
 
شرکت کنندگان پس از مطالعه کتاب بایستی دیدگاه‌های خود را درباره قیام امام حسین(ع) و با محوریت کتاب «سفر شهادت» حداکثر در 1500 کلمه و تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۵ در قالب فرم بارگذاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس الکترونیکی ketabkhani@isba.ir ارسال کنند.
 
نوشته های برتر پس از داوری و بررسی مطالب ارسال شده توسط دبیرخانه طرح در مراسمی مورد تقدیر قرار می‌گیرند و آثار برگزیده نیز در قالب کتابچه‌ای به چاپ خواهد رسید.
 
همچنین جوایزی به شرح زیر برای برگزیدگان درنظر گرفته شده است:
 
     ۵ نفر اول 20000000 ریال
     ۵ نفر دوم 10000000 ریال
     ۵ نفر سوم 5000000 ریال
 
دانشجویان شرکت کننده برای تهیه کتاب از موسسه امام موسی صدر و ارسال با پیک می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳ - ۸۸۴۹۴۱۶۲ تماس بگیرند.
 
 
کلمات کلیدی : موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
طرح مطالعاتی «سفر شهادت» تمدید شد