نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485747
اسرائیل: حمله موشکی ایران نگران کننده بود/ دنیا جلوی این کشور را بگیرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸
رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» بار دیگر اتهامات اثبات‌نشده علیه ایران را تکرار کرد.
به گزارش فارس، «هرتزل هالوی»، رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه در کنفرانس امنیتی «هرتزلیا» بار دیگر اتهامات اثبات‌نشده علیه ایران را تکرار کرد.
وی همچنین ایران را عامل اصلی برهم زدن ثبات در منطقه خواند و گفت که این کشور «خطر محوری» برای اسرائیل است. «هالوی» گفت که دنیا اگر در خاورمیانه صلح می‌خواهد بایستی جلوی نفوذ ایران را بگیرد.
او گفت که منطقه خاورمیانه با آنکه 5 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهد، در بر گیرنده 30 درصد از قربانیان تروریسم است. 
«هالوی» در بخش دیگری از اظهاراتش گفت که لازم است اسرائیل با کمک «متحدان عرب میانه‌رو» خود، ایران و حماس را منزوی کند. 
رئیس سازمان اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت اگر حزب‌الله و حماس می‌دانستند که اسرائیل تا چه اندازه از فعالیت‌های آنها آگاه است، هر اقدام ممکن را برای جلوگیری از درگیری انجام می‌دادند. 
«هالوی» گفت که گروه حماس بایستی بین قوی‌تر شدن یا سر و سامان دادن به اوضاع غزه یکی را انتخاب کند. لازم است جمعیت غزه هم به آنها بگویند که چه می‌خواهند. 
وی مدعی شد که ایران در سال گذشته اقدام به احداث صنایع نظامی در لبنان و یمن کرده است. 
او در ادامه اقدام ایران در شلیک موشک به گروه تروریستی داعش در سوریه را «نگران‌کننده» خواند و گفت: «چرا ایران اقدام به شلیک موشک‌های داعش علیه داعش کرد و از نیروهای نظامی‌اش استفاده نکرد؟»
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۱۱:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۷:۴۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۸:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+حمله موشکی سپاه+نتانیاهو+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۲۰:۵۱:۱۴
دولت تروريستی بايد هم از داعش همپالکيش حمايت کند. (4438229) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.