توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481543
نیمی از انگلیسی‌ها معتقد به رفتن ترزا می هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
براساس نتایج دو نظرسنجی تقریبا نیمی از انگلیسی‌ها معتقدند، ترزا می‌بایست از نخست وزیری این کشور کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری پرس آسوسیشن، در یک نظرسنجی موسسه یوگاو برای نشریه ساندی تایمز ۴۸ درصد پاسخ دادند که ترزا می باید از نخست وزیری انگلیس کناره گیری کند و ۳۸ درصد گفتند، او باید به کار خود ادامه دهد.

در عین حال در نظرسنجی موسسه سورویشن برای نشریه میل آن ساندی ۴۹ درصد گفتند، ترزا می باید استعفا کند و ۳۸ درصد گفتند باید به کارش ادامه دهد.

نظرسنجی سورویشن نشان داد که حزب کارگر شش درصد محبوبیت بیشتری نسبت به محافظه کاران دارد و این حزب از محبوبیت ۴۵ درصد برخوردار است در حالی که حزب محافظه کار محبوبیت ۳۹ درصدی دارد.

نظرسنجی یوگاو نشان داد که ترزا می و جرمی کوربین در پاسخ به این پرسش که کدام یک بهترین نخست وزیر خواهد بود درصد برابری داشته و هر دو ۳۹ درصد رای دارند.

نظرسنجی سورویش عنوان کرد که در صورت استعفای ترزا می ۴۱ درصد معتقدند او باید فورا این کار را انجام دهد، ۲۰ درصد معتقدند او باید در عرض شش ماه آینده استعفا کند و ۲۳ درصد گفتند او باید بعد از مذاکرات بریگزیت استعفا کند.

در همین نظرسنجی بوریس جانسون با ۲۶ درصد به عنوان بهترین جانشین ترزا می رای کسب کرد و بعد از آن فیلیپ هاموند با ۱۰ درصد، دیوید دیویس با ۹ درصد، امبر رود با هشت درصد و مایکل گاوی با چهار درصد قرار دارند.

در نظرسنجی سورویشن ۱۰۳۶ نفر در تاریخ ۱۰ ژوئن شرکت کردند.

در نظرسنجی یوگاو ۱۷۲۰ نفر در روزهای ۹ و ۱۰ ژوئن شرکت کردند.
 
کلمات کلیدی : ترزا می + بریتانیا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.