توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484630
سردار غیب پرور: از این به بعد جواب هر ترقه بازی موشک است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حملات شب گذشته سپاه پاسداران به برخی مواضع داعش در سوریه با تاکید بر اینکه از این به بعد جواب موشک، موشک نیست، اظهار کرد: از این به بعد موشک در جواب ترقی‌بازی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه هفدهمین مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد که در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به حملات موشکی شب گذشته سپاه پاسداران علیه مواضع داعش در سوریه اظهار کرد: این حمله موشکی یک سیلی‌ای بود به گروه‌های تکفیری و تروریستی و حامل پیامی روشن از سوی انقلاب اسلامی بود که دشمنان بدانند ایران با سایر جاها تفاوت دارد و ملت ما پشت‌سر رهبرشان می‌خواهند که انقلاب بماند و از آن به هر قیمتی که شده پاسداری می‌کنند.

وی تاکید کرد: دشمنان باید بدانند که برخی از اقدامات تروریستی که شبیه ترقی‌بازی است، عزم مردم را در پاسداری از انقلاب اسلامی کمرنگ نمی‌کند؛ آنها بدانند قطعا از این به بعد پاسخ موشک، موشک نیست بلکه جواب هر ترقه‌بازی‌ای موشک است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران حتما در مقابل هر اقدام تروریستی به تناسب آن واکنش نشان خواهد داد.

به گزارش ایسنا، سردار غیب‌پرور در هفدهمین مراسم تجلیل از ورزشکاران جوانمرد همچنین اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که امروز توسط مردم ایران و فرزندان پاسدار آنها سیلی جانانه‌ای بر آمریکا و حرمزادگان تکفیری زده شد.

وی با تاکید بر اینکه حمله موشکی شب گذشته صرفا یک عملیات نظامی نبود، گفت: حمله شب گذشته پیام روشنی مبنی بر اینکه ایران اسلامی جایی نیست که به تعبیر رهبر انقلاب یک ترقه‌بازی راه بیندازند، نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حضور خود در جریان عملیات مقابله با حمله تروریستی به ساختمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در آن روز من خود را به مجلس رساندم و مشاهده کردم که یک گروه خدانشناس تروریستی به نام اسلام مردم بی‌دفاع و مظلوم را چگونه به خاک و خون می‌کشند. گرچه ملت ما از ابتدای انقلاب تاکنون به خاطر مظلومیت و آرمان‌خواهی خود هزینه‌های بسیاری داده و این قضایا را تا حدودی تجربه کرده است اما در آن روز تروریست‌ها ناجوانمردانه به سمت مردم شلیک می‌کردند.

غیب‌پرور در ادامه صحبت‌ها خود با بیان اینکه اسلامیت تمدن کهن و پرافتخار و انقلابی بودن و نشانه مهم هویتی مردم ایران محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: قطعا این هویت طالب رفتاری خاص بوده در همین راستا نیز عمل ورزشکاران ما در عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس نشان‌دهنده دارا بودن چنین هویتی است.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که ما می‌گوییم مسلمان هستیم و اسلام تعالی و آزادی را از پیامبر رحمت یاد گرفته‌ایم باید بدانیم که او به ما گفته که سروکاری با ظالم نداشته باشید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ایران اسلامی ظلم را نمی‌پذیرد، افزود: انقلاب به ما یاد داد که تحقیر را نپسندیم و نپذیریم در همین راستا نیز عدم حضور ورزشکاران ما در مواجه با ورزشکاران رژیم جعلی حرکتی شایسته و دارای منطق و مستدل است. خوشبختانه امروز این اقدام در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ در جامعه ورزشی ما بوده و باعث شده که ورزشکاران با انجام این کار احساس غرور کنند که این خود یک پیروزی بزرگ محسوب می‌شود.

غیب‌پرور در بخش‌های دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به تلاش‌های مردم ایران برای ترغیب و تشویق مردم دنیا به اسلام اظهار کرد: امروز شرق و شمال آفریقا اسلامشان را مرهون ایرانیان هستند. در شمال آفریقا مردمانی از خراسان و در شرق این قاره مردمانی از فارس به تبلیغ دین اسلام می‌پردازند و امکان ندارد که جایی یافت شود که در آن ایرانیان ظلم و چاپاول انجام داده باشند.

به گزارش ایسنا، رئیس سازمان بسیج مستضعفین همچنین با تاکید بر اینکه بسیج برای همه است و بین لایه‌های گوناگون ملت ایران مشاع است، گفت: هر اتفاقی که بتواند به بالندگی و رشد و تعالی مردم کمک کند بسیج قطعا از آن حمایت و در آن راستا حرکت خواهد کرد.

وی در پایان با اشاره به آمادگی سازمان بسیج مستضعفین برای کمک به دولت اظهار کرد: بسیج اقیانوسی از همه اندیشه‌های ناب، تخصص‌ها و توانمندی‌های مختلف است و من امروز بار دیگر آمادگی بسیج برای همکاری با دولت در جهت برداشتن گام برای مردم را اعلام می‌کنم.
 
کلمات کلیدی : سردار غیب پرور+حمله موشکی+سپاه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.