توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 394234
معجزه بارداری زن ۶۲ ساله
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۲
زن ۶۲ ساله اسپانیایی بعد از درمان ناباروری توانست سومین فرزند خود را نیز باردار شود.

به گزارش سلامت آنلاین به نقل از ایندیپندنت، «لینا آلوراز» ۶۲ ساله در حال حاضر ۸ ماه از بارداری‌اش می‌گذرد و به گفته پزشکان قرار است در ماه اکتبر فرزندش را به دنیا بیاورد. او ساکن «لوگو»، واقع در شمال غرب اسپانیاست. او از ۲۰ سالگی دچار یائسگی زودرس شد اما در حال حاضر سومین فرزندش را بعد از طی درمان‌های ناباروری باردار است.

این زن اسپانیایی ۲ پسر دارد که بزرگ‌ترین آنها ۲۷ ساله است و به دلیل معاینات حین بارداری توسط پزشک دچار آسیب از ناحیه سر شده است و به همین دلیل به مراقبت دائم نیاز دارد.

پسر کوچک‌jرش ۱۰ سال دارد و زمانی متولد شد که مادرش ۵۲ ساله بود. «لینا» در عین ۶۲ سالگی احساس یک زن ۳۰ ساله را دارد و مادر شدنش را بعد از این سال‌ها یک معجزه می‌داند. او همیشه دوست داشت بار دیگر مادر شدن را تجربه کند اما پزشکان این کار را غیرممکن می‌دانستند.

اما بعد از مدتی، پزشکی را پیدا کرد که با آزمایش‌هایی که روی او انجام داد، «لینا» را امیدوار کرد که می‌تواند بار دیگر مادر شدن را تجربه کند. اما شانس این موفقیت تنها ۶ درصد بود.

اما آزمایش‌ها و درمان‌ها نتیجه‌بخش بود و او سرانجام توانست برای بار سوم باردار شود. این بار فرزند او دختر است و حالا او تا زمان تولد فرزندش روزشماری می‌کند.
 
کلمات کلیدی : بارداری+درمان ناباروری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.