توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408733
تمجید سایت خبری انگلیسی از سیامند رحمان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۸
یک سایت انگلیسی در گزارشی به تمجید از عملکرد سیامند رحمان پرداخت و اعلام کرد که این ورزشکار قصد دارد در مسابقات جهانی 2017 و المپیک توکیو 2020 نیز به مدال آوری خود ادامه بدهد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سایت Inside the games درباره مدال آور پارالمپیکی ایران نوشت: «سیامند رحمان قصد دارد تا در مسابقات قهرمانی جهان پاورلیفتینگ (IPC) 2017 و المپیک توکیو 2020 به موفقیت تاریخی خود ادامه بدهد. این ورزشکار ایرانی در  المپیک ریو عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست قهرمان وزن مثبت 107 کیلوگرم مردان شود. رحمان پیش از بازی‌ها وزنه 296 کیلوگرمی را بلند کرده بود. او اولین پاورلیفتری است که توانسته رکورد وزنه‌ بالای 300 کیلوگرم را بشکند. او توانست وزنه 310 کیلوگرمی را بالای سر ببرد.»

این سایت در ادامه آورده است: «رحمان در صحبت‌های خود گفت‌ که آخرین وزنه ای که او بلند کرده است لحظه‌ای جادویی در کار حرفه‌ای‌اش بوده و واکنش‌هایی که بعد از این موفقیت دریافت کرده است باعث شده که او بخواهد به موفقیت خود ادامه بدهد. رحمان در این باره افزود: طی یک سال و نیم گذشته با کمک فدراسیون معلولان ایران و کمیته‌ ملی پارالمپیک ایران توانستم بهترین نتیجه‌ها را در کمپ تمرینی بگیرم و تصمیم گرفتم رکورد تاریخی از خود بر جای بگذارم. آن تمرین‌ها و این که قول داده بودم برای مردم کشورم تاریخ سازی کنم. احساس را در من ایجاد کرد که باید به تلاشم ادامه بدهم و به موفقیت‌های بیشتری دست یابم. اینکه به عملکرد من آنقدر توجه شده است، باعث شد انگیزه مضاعف بگیرم تا تمرین هایم را ادامه بدهم و رکورد بزنم.»

این سایت در پایان نیز نوشت: «رحمان 28 ساله تنها در کشور خود شناخته شده نیست و در سراسر جهان از او تمجید می‌شود. رحمان در ماه سپتامبر بهترین ورزشکار مرد IPC  شد و 64 درصد آرا را از آن خود کرد. رحمان در حال‌ حاضر قصد دارد که در مسابقات قهرمانی جهان 2017 در مکزیکوسیتی مدال آوری کند. قوی‌ترین ورزشکار پارالمپیک جهان همچنین اعلام کرده است قصد دارد تا المپیک 2020 به تلاش های خود ادامه بدهد و در این  المپیک دوباره قهرمان شود.»
 
کلمات کلیدی : سیامند رحمان +طلای پارالمپیک
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.