توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 459935
آموزش مراحل/
آپدیت خودکار پلی استور گوگل را متوقف کنید
بخش دانش و فناوری الف،18 فروردین96
گوگل پلی استور با ویژگی که از پیش برایش طراحی شده بدون تایید کاربر نرم افزارها را به روزرسانی می کند اما شما می توانید آن را متوقف کنید.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۸
باشگاه خبرنگاران جوان، ویژگی آپدیت خودکار نرم افزارها توسط گوگل پلی استور در گوشی های هوشمند و تبلت ها شاید مزیت به شمار آید و کاربران را در جریان آخرین تغییرات نرم افزارها قرار دهد اما از بُعدی دیگر به دلیل عدم تایید شما برای آپدیت موجب کاهش حجم اینترنت خواهد شد و بسیاری از کاربران از این موضوع گله مند هستند.

برای متوقف کردن این ویژگی در پلی استور چهار مرحله ساده را پشت سر بگذارید تا در انتها این قابلیت را غیرفعال کنید.

در ابتدا برنامه پلی استور را در گوشی همراه یا تبلت خود اجرا کنید و با انتخاب علامت سه نقطه در بالای صفحه منوی این نرم افزار را باز کنید.

برای مرحله دوم باید گزینه تنظیمات را انتخاب کنید
 
آپدیت خودکار پلی استور گوگل را متوقف کنید 
 
 
سپس به روز رسانی خودکار برنامه ها یا همان Auto-update apps را انتخاب نمایید، در این مرحله سه گزینه به شما نشان داده می شود.
آپدیت خودکار پلی استور گوگل را متوقف کنید 
 
برای غیر فعال کردن گزینه "برنامه ها به روزرسانی خودکار نشوند (Do not auto-update apps) را انتخاب کنید.
آپدیت خودکار پلی استور گوگل را متوقف کنید 
 
گزینه های دیگر این قسمت به شما این امکان را می دهد که فقط زمانی که به wifi متصل هستید برنامه ها به روز رسانی شوند یا از اینترنت همراه برای آپدیت برنامه ها استفاده کنید.
با طی کردن این مراحل ساده می توانید کاهش حجم اینترنت خود برای به روز رسانی خودکار برنامه ها را از طریق پلی استور گوگل متوقف کنید.
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+گوگل پلی استور
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.