توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 445930
حاجی بابایی: ایرادات مجمع به مصوبات برنامه ششم در صورت تایید شورای نگهبان در مجلس مطرح می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم گفت که ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام به مصوبات مجلس در برنامه ششم بعد از اعلام نظر شورای نگهبان در مجلس بررسی می شود.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نظر هیات رئیسه و مجلس این بود که ضمن احترام به مجمع تشخیص مصلحت نظام ایرادات مجمع از طریق شورای نگهبان داده شود و بعد آن را در مجلس بررسی کنیم.

وی افزود: در حال حاضر باید منتظر بمانیم که شورای نگهبان درباره آخرین اصلاحات مجلس در برنامه ششم و همچنین ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام نظر کند و بعد از آن هر کدام از ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام که شورای آن را تایید کرد در صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

حاجی بابایی در پایان یادآور شد: با توجه به اینکه ما برای اولین بار سیاست های کلی برنامه را داشتیم این روال تعریف نشده بود و احتمالا در جریان بررسی بودجه نیز این مساله را خواهیم داشت.

ایرادات مجمع تشخیص مصلحت نظام با مصوبات مجلس در برنامه ششم که به زمینه ایرادات شورای نگهبان تقدیم مجلس شده بود، با مخالفت اعضای کمیسیون تلفیق برنامه مواجه شد و مجلس نیز در جلسه روز گذشته (سه‌شنبه) تنها ایرادات شورای نگهبان به مصوبات برنامه ششم را مورد بررسی قرار داد.
 
کلمات کلیدی : مجمع تشخیص مصلحت + مجلس + برنامه ششم + شورای نگهبان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.