توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478484
سر بریده ترامپ کار دست مجری سی ان ان داد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۰
مجری شبکه تلویزیونی «سی ان ان» به دلیل انداختن عکسی با ماکتی از سر بریده ترامپ، از کارش اخراج شد.

به گزارش تسنیم به نقل از نشریه «هیل» چاپ کنگره آمریکا،  «تایلر شیدلز» عکاس مشهور آمریکایی عکسی از «کتی گریفین» کمدین و تهیه کننده آمریکایی منتشر کرده در حالی که گریفین ماکتی از سر بریده و خونین «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را به دست گرفته است.

شیدلز بابت این عکس هیچ عذرخواهی ای نکرده و در ویدئویی که منتشر کرده، با اشاره به اینکه وقتی کسی کار هنری می کند، باید از آن کار دفاع کند، در پاسخ به سوالی که درباره عواقب شیرینی کاری او با انداختن این عکس از سر بریده ترامپ در دست گریفین مطرح شد، گفت که نمی تواند خودش را سانسور کند.

چنین پاسخی از سوی شیلدز در تضاد کامل با پاسخی بود که گریفین داد. این بازیگر آمریکایی چند ساعت بعد از انتشار این عکس در وب سایت « TMZ» و در میان موجی از خشم از سوی افرادی مانند «چلسی کلینتون» فرزند «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا و «میت رامنی» جمهوریخواه آمریکایی، پیامی برای عذرخواهی بابت این عکس منتشر کرد و نوشت: التماس می کنم مرا ببخشید.

رئیس جمهور آمریکا نیز انتشار این تصویر مسخره از سر بریده خود در دست گریفین را «بیمارگونه» توصیف کرد و گفت گریفین باید از خودش شرمنده باشد.
«ملانیا ترامپ» همسر رئیس جمهور آمریکا نیز در واکنش به این عکس، آن را ناراحت کننده توصیف کرد و سلامت روانی گریفین را زیر سوال برد.

عکاس 35 ساله این عکس جنجالی نیز که به خاطر تولید عکس های شوک آور شهرت دارد، در واکنش به تمام این جنجال ها گفت: می خواهم فقط به خانه بروم و بستنی ام را بخورم و بعد پنهان شوم.

به دنبال انتشار این عکس بود که شبکه تلویزیونی «سی ان ان»، آن را «تنفر برانگیز و توهین آمیز» توصیف و همکاری خود را با گریفین قطع و او را اخراج کرد.
 
کلمات کلیدی : ترامپ، مجری سی ان ان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
سر بریده ترامپ کار دست مجری سی ان ان داد