توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 488889
بروجردی: برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۷
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «برنامه موشکی ایران هیچ تعارضی با قطعنامه‌های شورای امنیت ندارد» گفت: ما با جدیت سیاستمان را در حمایت از برنامه موشکی ادامه می‌دهیم.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره عملکرد ایران نسبت به قطعنامه ۲۲۳۱ و طرح ادعاهایی نسبت به برنامه موشکی ایران گفت: برنامه موشکی ما هیچ ابهامی ندارد. آنها موضوع کلاهک‌های هسته‌ای را مطرح می‌کنند. حال اینکه ما خودمان اضافه بر تعهدات در عهدنامه NPTاصل دستیابی به سلاح هسته‌ای را تحریم  و ممنوع کردیم و مقام معظم رهبری نیز در این باره فتوا دادند. به قول علما این دیگر سالبه به انتفاع موضوع است.

وی ادامه داد: بر این اساس طرح این موضوع غیرمنطقی است و بدون تردید برنامه موشکی ایران هیچگونه تعارضی با قطعنامه های شورای امنیت ندارد. این فضاسازی است که آمریکایی ها انجام می دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان تاکید کرد: ما این سیاست را با جدیت ادامه می دهیم و قویا از وزارت دفاع، هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه ارگان‌ها و دست اندرکاران ساخت، تولید و کاربرد موشک حمایت می کنیم.
۱۳۹۶/۰۵/۰۷ ۰۶:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۹:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۰۷:۰۹
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۲ ۱۶:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۷:۵۵
 
 
کلمات کلیدی : تحریم ایران+سنای آمریکا+آمریکا+برجام، برنامه موشکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.