توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 392083
رسانه‌های صهیونیست: اقدام ارتش سوریه هوشمندانه بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۸
رسانه‌‌های رژیم صهیونیستی اقدام ارتش سوریه در سرنگون کردن دو هواپیمای این رژیم را اقدامی هوشمندانه و تحولی بسیار حائز اهمیت توصیف کردند.

به گزارش تسنیم، ستاد کل فرماندهی ارتش سوریه دیروز سه‌شنبه از سرنگونی یک فروند جنگندۀ رژیم صهیونیستی در جنوب غربی منطقه «قنیطره» واقع در بلندی‌های جولان و سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون خلبان (پهپاد) در منطقه «سعسع» خبر داد.

به نقل از شبکه العالم، این تحول بسیار مهم، در پی اقدام ارتش رژیم صهیونیستی در حمایت و پشتیبانی از حملات گروه‌های مسلح [تروریستی] به منطقه آزادشده قنیطره و به‌طور مشخص در مناطق درگیری چون «بلده الحضر»، «تل احمر» و «بلندی‌های فاطمه» صورت گرفت.

"وفیق ابراهیم" فعال سیاسی سوری در این خصوص گفت: ارتش سوریه با درایت فرماندهان خود در همه حال به هرگونه تجاوزگری پاسخ خواهد داد، و این سزای اسرائیل است که برای حمله و تجاوزگری به سرزمین عزیز ما سوریه و ارتش سوریه تلاش می‌کند.

وی افزود: امروز، سوریه پس از درگیری و جنگ با گروه‌های مسلح مورد حمایت اسرائیل، با خود این رژیم که به مواضع سوریه تعرض کرده است، وارد نبرد شده است.

بر اساس این گزارش، رسانه‌های رژیم صهیونیستی این واکنش ارتش سوریه را تحولی مهم توصیف کردند. روزنامه «معاریو» در تارنمای مجازی خود به‌نقل از یک منبع اسرائیلی اعلام کرد، سوریه با اعلام سرنگونی دو هواپیمای اسرائیلی با هوشمندی و هوشیاری وارد نبرد شده است.

"نزیه محمود" فعال سیاسی سوری نیز در این باره تأکید کرد: ارتش سوریه به همه جهانیان ثابت کرد که قوی‌ترین ارتش جهان است.

نزیه محمود خاطرنشان کرد: ارتش سوریه با تروریست‌های متجاوز مورد حمایت برخی کشورهای بیگانه و عربی که عامل فساد و ویرانگری هستند، می‌جنگند.

وی افزود: برخی از سران ظالم این کشورها از این گروه‌های تروریستی حمایت می‌کنند. کسی که از تروریسم حمایت می‌کند، ظالم‌تر از تروریست‌ها است. ارتش سوریه تجاوزگری اسرائیل یا هر طرف دیگری را برنمی‌تابد.

بر پایه این گزارش، اقدامات رژیم صهیونیستی در حمایت از گروه‌های مسلح بیانگر بخشی از طرح‌های اسرائیل علیه جنوب سوریه و مناطق جولان اشغالی است. حمایت‌های رژیم اشغالگر به ارائه کمک‌های پزشکی، نظامی، لجستیکی و اطلاعاتی محدود نمی‌شود، بلکه تجاوزگری آن طی روزهای اخیر به حملات توپخانه‌ای و حملات هوایی نیز رسیده است.
 
کلمات کلیدی : سوریه+اسرائیل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.