توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490589
آخرین وضعیت کیمیا علیزاده از زبان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۷
رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور در بیمارستان پارس و ضمن ملاقات با کیمیا علیزاده حال عمومی وی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مشکل اصلی کیمیا علیزاده ضعف اندام تحتانی است که پزشکان در این زمینه منتظر جواب تست‌های تشخیصی هستند.

دکتر غلامرضا نوروزی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: امروز طی دیداری که با وزیر ورزش و جوانان از کیمیا علیزاده داشتیم، وضعیت وی خوب بود. البته کیمیا علیزاده بعد از بازگشت از مسابقه‌های جهانی تکواندو دچار ناراحتی عفونی گوارشی شده بود و همین مسئله سبب ضعف اندام تحتانی و سرگیجه و همچنین عدم تعادل او شده بود که ضمن پیگیری و مراجعه به بیمارستان، پزشکان تشخیص داده بودند که باید در بیمارستان بستری شود تا علت بیماری وی مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: من تصور می‌کنم ضعف وی بیشتر به خاطر انجام مسابقه‌های سنگینی است که در مسابقه‌های جهانی تکواندو در کره جنوبی داشته و پزشکان بعد از بازگشت از این رقابت‌ها و طی آزمایش‌های مختلفی که روی وی انجام دادند، به این نتیجه رسیدند که برای برطرف کردن ضعف اندام تحتانی وی باید تست‌های تشخیصی از وی به عمل آورند تا بتوانند تصمیم درستی برای درمان بیماری او داشته باشند.

نوروزی خاطرنشان کرد: آنچه که مهم است مرتفع شدن ضعف اندام تحتانی کیمیا علیزاده است زیرا این مسئله سبب شده تا تعادل اندام تحتانی وی نیز کاهش پیدا کند.

نوروزی گفت: در حال حاضر حال عمومی کیمیا علیزاده خوب است و باید در بیمارستان تحت درمان قرار بگیرد تا مشکل اساسی وی مرتفع شود. اینکه در بیمارستان چه مدت باید تحت درمان قرار بگیرد، مشخص نیست.

نوروزی در پایان درباره هزینه درمان کیمیا علیزاده و اینکه آیا فدراسیون پزشکی ورزشی تمام هزینه‌های او را پرداخت خواهد کرد یا خیر خاطرنشان کرد: علیزاده تا زمانی که در بیمارستان بستری است، تحت پوشش فدراسیون پزشکی ورزشی است و تمام هزینه‌های وی توسط این فدراسیون پرداخت خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : کیمیا علیزاده+تکواندو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.