توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480481
مجازات عجیب برای پیرزن پفک دزد!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
«خبرجنوب» نوشت: پیرزنی که اقدام به سرقت چیپس و پفک نمکی از یک سوپرمارکت کرده بود، با حکم دادگاه به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم شد.

وی در اعترافات خود گفته است براي خوردن چیپس و پفک دست به سرقت زده است.چندی قبل مأموران پلیس شیراز در جریان سرقت از یک سوپرمارکتی در شیراز قرار گرفتند. در این سرقت پیرزنی با حضور در یک سوپرماکت دست به سرقت زده بود.

صاحب سوپرمارکت به مأموران گفت: در مغازه ام نشسته بودم که پیرزنی وارد شده و شروع به صحبت با من کرد. بعد از دقایقی بدون خرید از آنجا خارج شد. پس از مشاهده دوربین متوجه شدم که از مغازه ام چیپس و پفک دزدیده است. بررسیها حکایت از این داشت که وی هیچگونه سابقه کیفری ندارد.جستوجو همچنان برای شناسایی سارق ادامه داشت تا اینکه سرنخی پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت.با این سرنخ مأموران موفق به شناسایی این پیرزن شدند و سارق را دستگیر کردند.او در بازجوییها به سرقتاعتراف و انگیزه خود را خوردن چیپس و پفک اعلام کرد. در نهایت این پرونده به دادگاه ارسال شد و این پیرزن نزد قاضی پرونده نیز به بزه ارتکابی اعتراف کرد. با توجه به کهولت سن متهم ،قاضی پرونده وی را به ممنوعیت خرید بدون داشتن همراه محکوم كردو از این پس او به تنهایی نباید برای خرید از خانه خارج شود.
 
کلمات کلیدی : دستگیری + سارق + سرقت + مجازات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.