توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443860
اعتراض یک بازیگر دیگر به داوران جشنواره فیلم فجر+عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵
کورش تهامی که در جشنواره امسال فیلم فجر با «رگ خواب» حضور دارد، از رای هیئت داوران این رویداد سینمایی در معرفی نامزدها انتقاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، کورش تهامی با انتشار عکسی از فیلم «رگ خواب» در اینستاگرام خود، به بی‌توجهی داوران به این فیلم اعتراض کرد.

این بازیگر نوشت: «رگ خواب که به نظر تعداد زیادی از منتقدین، اهل فن، خبرنگاران و حتی مردمی که این اثر رو در جشنواره دیدن، از بهترین کارهای این دوره بود. ]این فیلم[ در بسیاری از موارد از جمله کارگردانی، بازیگری مرد، فیلمبرداری و چندین رشته مهم دیگر به جد می‌توانست کاندید باشد اما مثل چند کار مهم دیگر جشنواره سی و پنجم فجر به ناحق نادیده گرفته شد. البته داوران نتونستن بازی زیبا و کم نظیر لیلا حاتمی عزیز و کار یکی دو تا از بچه های دیگه گروه رو ... نادیده بگیرند... بماند تا اینکه خود مردم در زمان اکران فیلم بهترین داوری را بکنند. واقعا خسته نباشین داورهای محترم. به مردم چه جوابی خواهید داد؟»

 
کلمات کلیدی : جشنواره‌ی فیلم فجر+کورش تهامی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.