توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508967
دستگیری قاتل فراری در شهرستان ساوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
فردی که با یک سلاح شکاری در اوایل شهریور ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری در روستای ویسمان شهرستان ساوه مرتکب قتل شده بود با پیگیری پلیس شناسایی و به همراه همدستانش دستگیر شد.

به گزارش میزان، سرهنگ پرویز اسدی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: در تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد شخصی با سابقه کیفری به دلیل اختلاف مالی درخصوص خرید و فروش مواد مخدر با تعدادی مواد فروش دیگر با ۶ نفر از دوستان خود با اسلحه شکاری به روستای محل زندگی گروه دوم حمله ور شده وبا این افراد درگیر می شوند.

وی با اشاره به اصابت گلوله اسلحه شکاری مهاجمان به یکی از افراد گروه مقابل خاطرنشان کرد: مضروب پس از انتقال به بیمارستان به دلیل اصابت گلوله به ناحیه قلب، جان خود را از دست داده وقاتل نیز از محل متواری شده بود.


وی گفت: با پیگیری های پلیس ، قاتل به همراه شش نفر ازهمدستانش شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
 
کلمات کلیدی : قتل + قاتل فراری + دستگیری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.