توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507968
موفقیت پزشکان ایرانی در علم تصویربرداری قلب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
 
موفقیت پزشکان ایرانی در علم تصویربرداری قلب
 
یک متخصص قلب و عروق گفت: طی سال های اخیر پزشکان ما موفقیت های بسیاری به خصوص در سطح بین الملل در حوزه تصویربرداری قلب و عروق کسب کرده‌اند‌.

به گزارش خبرگزاری سلامت،‌‌ ‌‌‌‌‌‌دکترزهرا‌ علیزاده ثانی  در آستانه برگزاری نوزدهمین کنگره بین المللی تازه‌های قلب و عروق ایران از برپایی اولین مجمع تصویربرداری قلب وعروق خبر داد و گفت: این مجمع با حضور متخصصان و اندیشمندان در زمینه های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری قلب وعروق کشور در شاخه های سی تی اسکن، ام آر آی، پزشکی هسته ای و ملزومات کمک تصویربرداری قلب و عروق برگزار می شود.

وی افزود:‌‌ مجمع تصویربرداری قلب و عروق برای نخستین بار در کشور در حاشیه کنگره تازه های قلب و عروق ایران به مدت ۲ روز برگزار می‌شود.

این متخصص قلب و عروق یادآورشد: علم تصویربرداری قلب و عروق روز به روز در حال توسعه و پیشرفت است و همواره مورد تاکید و توجه انجمن های علمی قرار گرفته است زیرا این علم دقت تشخیص را افزایش می دهد.

وی خاطرنشان کرد: در کشور ما طی سال های اخیر فعالیت های گسترده ای در حوزه های فیزیک، تکنیک، مهندسی و کلینیک تصویربرداری انجام شده است و خوشبختانه در سطح بین المللی به نتایج خوبی دست یافته ایم.

این فلوشیپ تصویربرداری قلب و عروق تصریح کرد: با توجه به این موفقیت ها ما بر آن شدیم این مجمع علمی را در کشور برگزار کنیم.

علیزاده ثانی با بیان اینکه متخصصان قلب خط مقدم تشخیص بیماری هستند، یادآور شد: تحقق علم تصویربرداری کمک شایانی به پزشکان می کند.

 
 
کلمات کلیدی : قلب+ بیماری قلبی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.