نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 416022
بزرگراه‌هایی که یخ زدند/ توضیحات پلیس راهور درباره ترافیک سنگین امروز صبح تهران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۲
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: صبح امروز به دنبال یخ‌زدگی چند نقطه از معابر بزرگراهی شمال شهر، متاسفانه شاهد ترافیک سنگین در برخی از این معابر بودیم و این در حالی است که همزمانی یخ‌زدگی معابر بزرگراه شمال پایتخت و اتمام تعطیلات، ترافیک صبحگاهی در این معابر را دو چندان کرد.

به گزارش تسنیم، سرهنگ حسن عابدی گفت: متاسفانه یخ‌زدگی بزرگراه در نقاطی از جمله حدفاصل بزرگراه چمران و تونل کردستان در بزرگراه نیایش، یخ زدگی بخشی از بزرگراه چمران در جنوب سئول و یخ‌زدگی هر دو مسیر شمال و جنوب بزرگراه یادگار در محدوده کوهستان و چند رمپ و لوپ در برخی بزرگراه‌های دیگر باعث شد تا تردد خودروها در این معابر با کندی روبرو شود.

به گفته وی در حال حاضر بر اساس تصاویر دوربین‌های نظارتی و گزارش عوامل پلیس در سطح شهر شاهد بازگشایی نسبی ترافیک بزرگراهی هستیم که علی‌رغم نمک‌پاشی‌های انجام شده به دلیل یخ زدگی معابر بزرگراه‌های پایتخت، عبور و مرور در آن‌ها با کندی انجام می‌شد.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عوامل پلیس راهور با حضور در نقاط پرترافیک بزرگراهی به دنبال روانسازی این معابر هستند و تا روان‌ شدن کامل ترافیک در این نقاط حضور خواهند داشت.
 
کلمات کلیدی : پلیس راهور + ترافیک سنگین
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۱ ۱۴:۲۶:۵۸
باد و باران که هوا را سالم کرد، انشاال.. اگر صبر پیشه کنید آفتاب هم یخ ها را آب می کند! به این می گویند همدلی دولت و شهرداری ... (4025330) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.