توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 419623
جزیره کیش، در ژانویه، میزبان هموطنان زلاتان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۱
در صورت رضایت سوئدی ها از امکانات جزیره کیش، تیم ملی این کشور در روزهای ژانویه کمپی ١٠ روزه را در این ایران برپا خواهد کرد. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی سوئد به مانند اغلب تیم های ملی و باشگاهی دنیا، در تعطیلات ژانویه برای حفظ آمادگی، اردوی تدارکاتی برپا خواهد کرد و آنها به دلیل وضعیت جوی و هوای بسیار سرد کشورهای حوزه اسکاندیناوی قاره آسیا را برای برپایی کمپ خود انتخاب کردند. 

مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور که قرار است اردوی خود را در دبی برگذار کنند، با توجه به شرایط آب و هوایی خوب جزیره کیش در ژانویه، ابراز تمایل کردند تا بتوانند کمپ خود را در این جزیره نیز برپا کنند. 


البته شرط سوئدی ها برای حضور در ایران، امکانات جزیره کیش است و آنها عنوان کردند تا در صورت رضایت از امکانات و شرایط سخت افزاری می توانند در ژانویه به ایران سفر کنند و به همین دلیل مسئولان ذیربط با دعوت از تصمیم گیران فوتبال این کشور، از آنها خواسته اند تا با حضور در این جزیره از امکانات دیدن کنند و در صورت رضایت نهایی آنها، اردوی تدارکاتی و ١٠ روزه سوئدی ها در ایران برگزار شود. 


با توجه به تاثیر کشور سوئد بر دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی، این احتمال می رود که حضور تیم ملی این کشور در ایران و رضایت آنها، راه را برای حضور دیگر کشورها باز کند تا ایران نیز به مانند دیگر کشورهای آسیایی، به محل مناسبی برای برپایی کمپ ها و اردوهای مختلف شود.
 
کلمات کلیدی : زلاتان+جزیره کیش+سوئد
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.