توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 344671
کشف جسد سوخته در صندلی عقب خودروی پراید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۲
کشف جسد سوخته در صندلی عقب خودروی پراید پرده از راز جنایتی هولناک برداشت ، قاتل جسد را به آتش کشید تا رد پایی برجای نماند.

علی نیازی دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه به میزان گفت : جسد سوخته ای در صندلی عقب خودروی پراید کشف شد و پرده از قتل مرد جوان برداشت، قاتل جسد را به آتش کشیده بود تا رد پایی برجای نماند.

دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه گفت: چندی قبل خبر کشف یک دستگاه خودروی پراید در غرب این شهرستان که به صورت تمام سوخته کنار یکی از پل ها پارک شده بود به ماموران نیروی انتظامی گزارش شد.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده از خودرو، مأموران با بقایای به جای مانده از جسد متعلق به یک مرد در صندلی عقب خودرو روبرو شدند که وقوع قتل محرز اعلام شد.

نیازی اضافه کرد: پرونده با موضوع “قتل” تشکیل و ضمن انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات جهت شناسایی هویت مقتول و شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی در دستور کار قرار گرفت. با آغاز تحقیقات ماموران موفق به دستگیری قاتل در حالی که آثار سوختگی روی دستان قاتل به چشم می خورد در کمتر از دوروز در فاصله ۲۵۰ کیلومتری شهر بندرلنگه در حالی که قصد فرار داشت شدند.

وی به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود به ارتکاب جنایت و در ادامه به آتش کشیدن جسد با همدستی همسر مقتول اعتراف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه درتشریح جزئیات این ماجرا گفت: با دستگیری قاتل پرده از راز این جنایت هولناک برداشته شد، قاتل به دنبال ارتباط پنهانی با همسر مقتول وی را تهدید و توصیه به طلاق دادن همسرش نموده که وی قبول نکرده است و نهایتا با همدستی همسر مقتول نقشه شوم این قتل را طراحی می کند.

نیازی افزود: همسر مقتول با استفاده از قرص های خواب آور اقدام به بیهوش کردن او نموده و وقتی که از عدم هوشیاری همسرش اطمینان حاصل می کند با همدستی مرد جوان این نقشه شوم را اجرایی می کنند، وی با نشستن برروی سینه مقتول با طناب مخصوصی گردن مقتول را فشار داده و با لوله فلزی ضربات متعددی به سر وی وارد می کند که با توجه به تحقیقات انجام شده در آن لحظه بازهم مقتول علائم حیاتی داشته اما اقدام به بستن راه های تنفسی اش می کنند که پس از مطمئن شدن مرگ وی برای اینکه به ماجرا سرپوش بگذارند با پیچیدن جسد لای پتو آن را در صندلی عقب خودرو مخفی می کند.

وی اضافه کرد: قاتل با همدستی همسر مقتول خودرو را درکنار پل جاده که لبه پرتگاه بوده متوقف کرده و با آغشته کردن جسد و خودرو به بنزین آن را در حالت خلاصی گذاشته تا خودرو آتش بگیرد و وانمود کند که ماشین با سقوط به دره آتش گرفته است. در آن لحظه که خودرو به دره سقوط می کند، قاتل در حال کشیدن سیگار بوده که انفجار ناگهانی دستش را می سوزاند.

نیازی توضیح داد: دو متهم این پرونده به همراه همسر مقتول دستگیر شدند و تحقیقات مقدماتی در دادسرای عمومی و انقلاب بندرلنگه رو به پایان است که به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.
 
کلمات کلیدی : قتل خانوادگی+قتل+همسرکشی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.