نظر منتشر شده
۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 363878
معلم بوشهری به دانش‌آموز بیمارش کلیه اهدا کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱
مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی بوشهر گفت: دانش‌آموزی دیالیزی بوشهری که از نداشتن کلیه در عذاب بود معلم فداکارش یکی از کلیه‌هایش به این دانش‌آموز اهدا کرد.

اسماعیل عباسی در گفت‌وگو با تسنیم در بوشهر از نارسایی کلیه بیش از یک‌هزار نفر در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: بیش از یک‌هزار نفر در استان بوشهر نارسای کلیه دارند که ۵۰۰ نفر آنان نیازمند عمل پیوند هستند.

وی با بیان اینکه ۵۰ درصد از بیماران کلیوی استان بوشهر بانوان هستند تصریح کرد: دیابت، کم‌تحرکی و فشار خون عامل مهم بیماران کلیوی در استان بوشهر است.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی بوشهر با اشاره به اهدا کلیه معلم بوشهری به دانش‌آموز بیمار دیالیزی افزود: دانش‌آموزی دیالیزی بوشهری که از نداشتن کلیه در عذاب بود معلم فداکارش یکی از کلیه‌هایش به این دانش‌آموز اهدا کرد.

عباسی با بیان اینکه سعید حاجی‌‌زاده معلم فداکار شهرستان جم دست به این اقدام فداکارانه زد، خاطر نشان کرد: این معلم وقتی از عذاب و ناراحتی دانش‌آموز دیالیزی مطلع شد تصمیم گرفت کلیه‌اش را به این دانش‌آموز بیمار دیالیزی اهدا کند.

وی با بیان اینکه این دانش‌آموز با نگرانی و استرس در کلاس درس حضور می‌یافت افزود: معلم فداکار جمی که از استرس و ناراحتی دانش‌آموز آگاه شد با پیگیری‌های انجام شده متوجه می‌شود می‌تواند کلیه‌اش را به دانش‌آموزش اهدا کند تا از رنج بیماری رهایی یابد.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی بوشهر با بیان اینکه عمل پیوند کلیه با موفقیت انجام شد افزود: با عمل موفقیت‌آمیز پیوند کلیه با لطف پروردگار، سلامتی به این دانش‌آموز بازگردانده شد.

عباسی افزود: هم‌اینک ۳۰ تن از کودکان و دانش‌آموز استان بوشهر نارسایی کلیه و نیاز به پیوند دارند که با دیالیز روزگار خود را سپری می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : معلم فداکار+اهدای کلیه
 
Romania
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۱:۲۰:۴۵
درود بر معلم ایثارگر و نوع دوست (3768548) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۰۳:۱۹
به جای اینکارها اگر متاهلی فکر زن و بچه بدبختت باش
نمیخواد واسه مجرد فداکاری کنی (3768648) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۱۳:۱۵
واقعا هنوز نسل انسان واقعی منقرض نشده است (3768665) (alef-11)
 
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۱۶:۵۷
احسنت.واقعا معلمی شغل انبیاست (3768671) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۳۵:۴۰
خدارو شکر که معلم هستم...خدایا صدهزار مرتبه شکر. (3768724) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۲:۴۵:۰۱
نسل انسان منقرض نشده (3768751) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۲۳:۳۷:۳۴
حالا یه عده ای هستند که فقط تنبیه کردن معلمان رو بزرگ می کنند و از تمام تلاش ها و اینجور جانفشانی هاشون به راحتی می گذرن (3768855) (alef-11)
 
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۰۰:۵۸:۱۶
دست بوستم سالار (3769013) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۱۰:۱۱:۲۶
اینهمه بزرگواری و فداکاری از بعضی از انسان های خالص و با ایمان واقعا شگفت آور و قابل تحسین است از خداوند می خواهم مرا هم از اینگونه روحیات دور نگه ندارد (3769538) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.