توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468377
دستجردی: هر دو نامزد جمنا تا پایان انتخابات می‌مانند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: احتمال حضور دو نامزد جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی کشور تا آخرین لحظه انتخابات ریاست‌جمهوری وجود دارد.

به گزارش تسنیم از اردبیل، مرضیه وحید دستجردی عصر امروز در جمع مردم اردبیل در مسجد قدس اظهار داشت: احتمال حضور دو نامزد ریاست جمهوری جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی کشور تا آخرین لحظه انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد و تصمیم نهایی بعد از بررسی نظرسنجی‌ها در مناظره‌های تلویزیونی گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی ایران از حجت‌الاسلام رئیسی و محمدباقر قالیباف حمایت می‌کند، افزود: این دو نامزد بنابر دعوت جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی وارد عرصه انتخابات شدند و هدفشان خدمتگزاری به مردم است.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر رکود اقتصادی در کشور حرف نخست را می‌زند و متأسفانه دولت در این چهار سال گره اقتصادی مردم را باز نکرد و روز به روز بر مشکلات اقتصادی مردم افزوده شده است.

دستجردی بیان کرد: امروز خانواده‌ها شرمنده فرزند فارغ‌التحصیلشان هستند، چرا که هزینه و زمان زیادی را برای تحصیل صرف کرده‌اند ولی متأسفانه بعد از فارغ‌التحصیلی با بیکاری مواجه شده‌اند.

وی با ابراز اینکه روز به روز واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها در کشور تعطیل می‌شود، اظهار کرد: دولتی که وعده 100 روز داده بود هم‌اکنون در صحبتهای خود می‌گوید که مشکلات اقتصادی 100 سال دیگر هم حل نمی‌شود.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی افزود:‌ دولت نباید وعده‌های دروغین به مردم بدهد ولی در این چهار سال وعده‌هایی به مردم داده شده که بسیاری از آنها عملی نشده است.

دستجردی ادامه داد: یکی از قولهای رئیس جمهور فعلی در استان اردبیل شنیدن سوت قطار در این استان بود که تاکنون این امر محقق نشده و مردم این استان همچنان منتظر شنیدن صدای سوت قطار هستند.

وی یادآور شد: امروز در سایه خون شهدای والامقام و شهدای مدافع حرم کشورمان به امنیت و اقتدار همه‌جانبه دست یافته است و ما قدردان خون شهدای والامقام هستیم و باید فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروزی انتقال یابد.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد: نباید کشور ما به بیگانگان متکی باشد، چرا که این کشور ظرفیتهای بسیار بالایی دارد و باید با مدیریت مناسب این ظرفیتها شکوفا شود.

دستجردی گفت: کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کشور به انتخابات ختم نمی‌شود، بلکه این جبهه برنامه‌های اساسی دارد و در آینده مطالبات مردم را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد.

وی افزود: این که امروز معضل بزرگ قاچاق وارد خانه یکی از وزرای دولت می‌شود جای تأسف دارد و دولت پیر نتوانسته بسیاری از معضلات کشور را حل کند.

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت بخش کشاورزی با مشکلات زیادی مواجه است که نمود این امر کشت و صنعت مغان است و به همین دلیل امروز کارگران شرمنده خانواده‌هایشان هستند.
 
کلمات کلیدی : وحید دستجردی+جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی+جمنا+انتخابات ۹۶+ثبت نام ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.