توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 348479
یک گزارشگر و مربی فوتبال در «خندوانه»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
اگر در سال آینده مربی یک تیم لیگ برتری شوم، تکنیک درست دفاعی را به جامعه فوتبالی‌مان نشان دهم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مهمان شب گذشته «خندوانه» کسی بود که خیلی از ما به ویژه فوتبالی‌ها او را با صدایش می‌شناسیم. علیرضا علیفر آقای گزارشگری بود که پس از دعوت رامبد به روی صحنه آمد.

وی بجز گزارشگری سرهنگ بازنشسته نیروی انتظامی و هم‌دوره فیرزوز کریمی بوده و همچنین مدرک «A» مربی‌گری را نیز مدت‌هاست دریافت کرده.

علیفر در بخشی از این گفتگو به بهانه کاری که هر کدام از مهمانان «خندوانه» برای شادی بخشیدن به یک یا چند نفر باید انجام دهند، با اشاره به وضعیت فوتبال ایران گفت: اوضاع دفاعی فوتبال ایران بسیار افتضاح است؛ چرا که مهمترین اصل در دفاع عمق و پوشش است که در تیم‌های ما این نکته وجود ندارد. من هم قول می‌دهم اگر در سال آینده همانطور که مدتی است صحبتش شده، مربی یک تیم لیگ برتری شوم این تکنیک را با آن تیم به جامعه فوتبالی‌مان نشان دهم، تا جایی که به تیم ملی هم تعمیم داده شود.

اما جوان این رویداد را احتمالی خواند و اظهار کرد که شاید تا آن موقع «خندوانه» هم تمام شده باشد. از او خواست تا اقدام قریب‌الوقوع‌تری را انجام دهد. به این جهت قرار شد تا جناب گزارشگر، به مغازه‌داران محله‌شان کادوی ناقابل و شاخه گلی را هدیه دهد.

بعد از این صحبت‌ها و یک رفت و برگشت، «جناب‌خان» هم به جمع پیوست و بحث را با سوال‌هایش به شدت فوتبالی کرد. تا جایی که از علیفر خواست که نحوه دفاع مورد نظرش یعنی همان عمق و پوشش را با رسم شکل توضیح دهد.

این آموزش به صورت تصویری روی یک تخته وایت‌برد صورت گرفت و علیفر دفاع خطی که امروز در خیلی از تیم‌ها شاهدش هستیم را عامل ۷۰ درصد از گل‌های دنیا دانست. پس از آن «جناب‌خان» که تحت تاثیر قرار گرفته بود، عنوان کرد که با این طرز آموزش دیگر از دفاع خطی متنفر است. حتی از «تاکسی خطی» هم خوشش نمی‌آید و از «نسخه خطی» هم دیگر استفاده نمی‌کند. در کنار این‌ها ترجیح می دهد که غذاها هم مثل قیمه شکل پوششی داشته باشند؛ نه اینکه مانند ماکارونی و آش باشد!

پس از اتمام این صحبت‌ها، علیرضا علیفر در پایان حضور رامبد جوان و علاقه مردم به برنامه‌های شاد را عامل گل‌کردن و شناخته‌شدن «خندوانه» اعلام کرد. در آخر هم بعد از پخش آیتم ایرانگردی بهروز بقایی، با توضیحات رامبد حول محور حامیان برنامه و آرزوی سلامتی و شادی برای مردم، این «خندوانه» هم به پایان رسید.
 
کلمات کلیدی : خندوانه ، رامبد جوان ، شبکه نسیم
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.