نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508372
واکنش موشکی کره جنوبی به آزمایش بمب هیدروژنی
کره جنوبی در واکنش به آزمایش های موشکی و هسته ای اخیر همسایه شمالی خود، به آزمایش موشکی دست زد. خبرگزاری رسمی کره جنوبی، یونهاپ، اعلام کرد در پی آزمایش هسته‌ای کره شمالی، کره جنوبی نیز اقدام به آزمایش موشکی کرده است. صبح یکشنبه کره شمالی از جدیدترین بمب هیدروژنی خود رونمایی کرد، آزمایشی که انفجار آن در قعر زمین موجب یک زمین لرزه مصنوعی شد. در پی این اقدام «استیون منوچین» وزیر خزانه داری آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز اعلام کرد که تحریم های جدید علیه پیونگ یانگ همه راه های تجاری با کره شمالی را قطع می کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۴
 
 
 
کلمات کلیدی : کره جنوبی، آزمایشهای موشکی، پیونگ یانگ
 
مودی
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۰:۱۲:۳۴
هر چه تنش و دشمنی در شبه جزیره کره بالاتر برود ؛ حضور و سلطه امریکاییها در منطقه جنوب شرق آسیا توجیه بیشتری دارد و بالعکس (4546701) (alef-11)
 
آریابان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۴ ۱۱:۱۶:۵۹
تهدید های وزیر خزانه داری آمریکا مبنی بر اعمال تحریم های جدید علیه پیونگ یانگ و قطع همه راه های تجاری با کره شمالی درصورتی عملی و قابل اجراست که کدخدای !!!!! منطقۀ جنوبشرق آسیا اجازه بده :
طبق اعلام آمار های رسمی ، صادرات چین به کره شمالی در نیمه نخست سال 2017 (یعنی در همین ماههای پر تنش فعلی) با 30 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 1.67 میلیارد دلار افزایش یافت !!!!!!. (4546805) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.