نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 467279
وحیددستجردی: نظرسنجی‌ها نشان از «نه» به روحانی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۹
سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: تمام نظرسنجی‌ها نشان از این است که دو کاندید موردنظر ما رأی بسیار خوبی دارند و از سوی دیگر همین امر نشان از آن است که «نه» به روحانی تعدادی بیشتری را به خود جلب کرده است.

به گزارش فارس، مرضیه وحید دستجردی عصر امروز در حسینیه ثارالله و در جمع اعضای جمنای ورامین گفت: وضعیت فعلی برای ما بسیار خوب است و از سوی دیگر این را نیز باید در نظر داشته باشیم که رقابت باید وجود داشته باشد و تمام تلاش بر رقابت دوستانه و برادرانه است.

وی ادامه داد: اختلاف بین دفترهای ستادها آب به آسیاب دشمن ریختن است و به همین دلیل فعالیت‌ها و حرکات ستادها زیر نظر است تا این اختلاف‌ها به وجود نیاید.

 سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه تمام کاندیداها اعلام کرده‌اند که برای خدمت به مردم آمده‌ایم، اضافه کرد: کاندیداها معتقدند به دنبال پست ریاست جمهوری نیستند، به همین دلیل هرکدام که رأی کمتری داشته باشد به نفع فرد دیگر کنار خواهد رفت.

دستجردی بیان کرد: تمام نظرسنجی‌ها نشان از این است که دو کاندید موردنظر ما رأی بسیار خوبی دارند و از سوی دیگر همین امر نشان از آن است که «نه» به روحانی تعدادی بیشتری را به خود جلب کرده است.

وی افزود: امید آن داریم که مردم متوجه وضعیت شده و اختیار کشور را به‌ دست افرادی ندهند که نگاهشان به غرب است.

سخنگوی شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تشریح کرد: دولت فعلی به دنبال سیاست خارجی بود، در حالی‌ که ارتباط‌مان با برخی کشورها قطع شده است.
۱۳۹۶/۰۲/۱۲ ۰۷:۳۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۱۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ۱۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۹:۱۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۹:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۶ ۲۰:۵۰
 
 
کلمات کلیدی : اصلاح‌طلبان، انتخابات، روحانی، ریاست جمهوری، اصولگرایان
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۰:۲۲:۳۲
بستگی داره کی نظرسنجی کرده باشه و جامعه آماریش کی باشه (4302263) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۱:۳۱:۱۸
فعلا نه مردم، به همه کاندیداها هست (4302473) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۰:۳۰:۳۱
زهی خیال باطل (4302279) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.